NonNews:Wy******lili Lepistoe!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

12 marca 2008

Tak! Stało się to, na co czekali zniecierpliwieni kibice, oraz to, czego obawiali się wierni fani Adama Małysza! PZN z Polem Tajnerem na czele postanowili wySłuchacz jedynego słusznego radia ocenzurował ten niegodny fragmentlić Hannu Lepistoe z kadry. Zrobili to z nagła.

Zrobiliśmy tak – mówił Polo – albowiem Hannu schrzanił wszystko, co można było schrzanić w tym sezonie. Żałosne występy naszych w Turnieju Nordyckim dolały oliwy do ognia.

Obowiązki trenera w Planicy pełnić będzie Łukasz Kruczek. Niestety, nie udało nam się z nim porozmawiać, gdyż jak stwierdził Kamil StochŁukasz Kruczek jest teraz zbyt ważny, aby z kimkolwiek rozmawiać.

Żeby nie było, że się wyżywamy na biednym Finie, to przytoczmy sukcesy naszych reprezentantów w tym sezonie. A więc: Małysz – słabo, żadnego miejsca nawet na podium. Z Maćka Kota wyrośnie nam nowy Tonio Tajner. Syn naszego fizjoterapeuty Rafała Kota na 22 występy tylko w 11 wystąpił w „50”, a punktów nie zdobył ani razu. Stefan Hula skacze na mamucie tyle samo co Guido Landert na dużej skoczni (120 metrów). Punkty zdobył w Zakopanem, a także dwa razy w Sapporo, gdzie w dwóch występach zdobył... 3 punkty. Piotr Żyła wygrał konkurs FIS Cupu w Szczyrku, ale sam występ to poniżenie go. Poza tym również bez punktów. Przyzwoicie prezentował się Kamil Stoch, ale jemu coś ostatnio odpSłuchacz jedynego słusznego radia ocenzurował ten niegodny fragmentliło i zaczął filozofować zamiast trenować. Natomiast Marcin Bachleda zdobył 5 punktów w Sapporo, ale generalnie nie jeździł, bo mógłby przyćmić Maćka Kota. Nasi juniorzy ukradli brązowy medal na MŚJ, a w Pucharze Kontynentalnym mamy minimalny limit skoczków, a mielibyśmy jeszcze mniejszy, gdyby się dało.

Tak... Same sukcesy... Błagamy Cię, Panie Boże – tak, nawet my, ateiści – aby „nicnierobiący” Łukasz Kruczek wyleciał po sezonie tak jak Hannu Lepistoe...

Źródło[edytuj]

  • TVP1, 12 marca 2008.