NonNews:Zakaz robienia zdjęć Premierowi z boku

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

3 listopada 2006

Czy takie zdjęcia zostaną zakazane?

Fotoreporterzy po konferencji prasowej otrzymali szokującą wiadomość – nie będzie można robić zdjęć z boku premierowi Jarosław Kaczyński.

Zrozpaczeni fotografowie pytali dlaczego nie można z boku robić premierowi zdjęć. Bo takie są ustalenia – usłyszeli w odpowiedzi. A czyje? Tego nam nie wiadomo, jednak nasze domysły wskazują na Giertycha. Innym powodem jest ograniczenie fali wciąż szerzących się po internecie karykatur braci Kaczyńskich.

Roman Giertych zastanawia się nad wprowadzeniem kolejnych zakazów dotyczących fotografowania z boku polityków, a prezydent Lech Kaczyński mówi, że dobrze, iż ten zakaz nie spotkał jego.

Niestety (albo stety), jeśli fotografowie będą fotografować z boku Lecha Kaczyńskiego to też zostanie wprowadzony na niego zakaz fotografowania.

A co, jeżeli premier Kaczyński sam odwróci się bokiem? – pytają dziennikarze. Premier jest znany z wykrętów na lewo i prawo, to co, w ogóle mamy go nie fotografować? – pytają zrozpaczeni. Albo mamy wyrzucać filmy z aparatów, bo Kaczyński musiał się pokręcić w fotelu, bo go spodnie piją? – pytają zażenowani.

Źródło[edytuj]

Zobacz też[edytuj]