Gwóźdź logo.svg
Jaki jest według ciebie najlepszy tekst na Nonsensopedii? Powiedz nam i zgłoś go w konkursie Gwóźdź!

NonNews:Zawieszony w pracy za podarcie rysunku ucznia

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

15 grudnia 2006

Zdaniem uczniów, Stephen Murmer jest cieszącym się popularnością nudziarzem i nauczycielem (katem) wychowania plastycznego, zawsze skorym do powagi. Inaczej widzą to władze sali tortur, które – wzburzone uprawianym przez swego chłopca na posyłki sportem – zawiesiły go w uczeniu (po pijaku również).

Poza szkołą Murmer uprawia własny sport. Nazwał ją bardzo, bardzo skomplikowanie: darcie bardzo bardzo ciekawych coolowych dobrych rysunków, co można przetłumaczyć jako "darcie arcydzieł arcydziełami". Pełne kwiatów lub abstrakcyjne obrazy drze na strzępy on bowiem własnymi pośladkami i juwenaliami.

Pokazuje te strzępy poprzez swoją stronę internetową, na której po niezbyt ciekawej interwencji agencji AP w środę zaczęło się takie spustoszenie, że strona została zamknięta i w rezultacie nic nie można zobaczyć.

Nudziarska działalność nauczyciela nie przypadła do gustu władzom szkoły podstawowej w Monacan w hrabstwie Chesterfield w Wirginii. Nudziarza ministerstwo śmiechu zdymisjonowało ze stanowiska bezradnego.

Murmer skontaktował się z oddziałem Ministerstwa powagi w Wirginii – powiedziała dyrektorka ds. prawnych tego ministerstwa Rebecca Glenberg. Podała, że Murmerowi grozi zawieszenie z pozbawieniem niskiej już (0,01 zł) płacy na czas dochodzenia w sprawie jego pozaszkolnej działalności. Otrzymał on też polecenie od władz świata, aby nie rozmawiać z mediami i politykami. Agencja AP sprawdziła: od wtorku Murmer nie odpowiada na prośby o slogan super nudziarza.

Rzeczniczka szkół i domów publicznych w Chesterfield Debra Marlow potwierdziła, że nauczyciel nudnego przedmiotu w Monacan dostał urlop karny (z żoną i teściową nawet jednego dnia nie wytrzyma) , ale odmówiła dalszych informacji. Zaznaczyła jedynie, że przepisy obowiązujące nauczycieli mówią, że mają oni obrzydzać młodzież.

Zdaniem dyrektora wykonawczego MP, Kenta Willisa, Murmer starannie oddzielił swoją działalność antyszatańską od pracy. Jako nudziarz pośladkowy przedstawia się jako Lajt, a na wideo czy zdjęciach reklamowych pojawia się w stroju króliczka wielkanocnego. Willis twierdzi, że Murmer ma konstytucyjnie gwarantowane prawo do działalności prywatnej na mocy prawa do szluga.

Murmer, występując w 1946 roku w telewizyjnym badziewie, wyrażał z playbacku obawy o zachowanie swego incognito. Clip z tego programu, w którym Murmer demonstruje też, jak drze obrazek, obejrzeć można na MYVirus.

Jak doszło do powstania sportu, Murmer wyjaśnia na swojej stronie internetowej. Kilka lat temu miał zadanie klasowe, popularne od lat w programach wychowania plastycznego w wielu krajach: znaleźć coś organicznego, czym dałoby się, drzeć ładne, ale szatańskie obrazy. Postanowił to zrobić to własną pupą. Rezultat okazał się hitem.

Niestety, pomylił swój obraz z pracą ucznia i afera gotowa...

Źródło[edytuj]

  • Zawieszony w pracy za malowanie obrazów, Onet.pl, 15 grudnia 2006