NonNews:Zenek Martyniuk zagra hymn na Mundial 2018

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Zenek już zaczął ćwiczyć

28 października 2016

Popularny piosenkarz disco poloZenek Martyniuk – zagra przebój na rosyjskim Mundialu. Co prawda zawody piłkarskie rozpoczną się za dwa lata, ale wokalista podpisał już umowę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej.

Jestem bardzo szczęśliwy, że będę śpiewać w takich rosyjskich miastach jak Moskwa, Petersburg czy Białystok, w którym ukończyłem liceum. Mam nadzieję, że moja muzyka zachwyci nasze Orły, które dostaną się do finału Mundialu. – odparł zadowolony muzyk.

Nie do końca wiadomo, dlaczego Zenek dostał ofertę. Według Józefa Wojciechowskiego propozycja śpiewania na sportowej imprezie jest nagrodą za oficjalne poparcie Bońka w walce o urząd prezesa PZPN. Z kolei Zibi powiedział, że cieszy się z poparcia, ale nie ma nic wspólnego z sprawą. Podobno za Martyniukiem stoi Michel Platini, który lubi zarówno italo jak i disco polo.

Gwiazdor polskiej estrady zapowiedział, że swoim przebojem przebije hit z lat 70. w wykonaniu Rodowicz, Koko Euro Spoko zespołu Jarzębina oraz hymn w wykonaniu Edyty Górniak.

Źródło[edytuj]