FotoŁowca 2020
Pochwal się swoim zdjęciem w FotoŁowcy – konkursie fotograficznym na najzabawniejsze zdjęcie wszechinternetów!

Nonsensopedia:Głosowanie na administratora/Parry1993 (2)

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Parry1993[edytuj]

 • Kandydat: Parry1993dyskusjablokadywkładprzeniesione stronylogi
 • Zgłasza: Del Pacino, dyskusja.
 • Data zapowiedzi: 16:35, lis 26, 2012 (UTC)
 • Data głosowania: 3 grudnia 2012, godzina 20:00
 • Uzasadnienie: Użytkownik Parry1993 już ma doświadczenie w pracy jako admin, z funkcji zrezygnował z powodów naukowych, które aktualnie są za nim. Po okresie rozeznania wraca do współpracy i chce się podjąć tego wyzwania jakim będzie praca w dość ograniczonym dziś gronie, ale i w większym w przyszłości. Parry zazwyczaj konsultuje swoje decyzje z opinią innych, często nie tylko adminów. Potrafi współpracować w każdej sprawie, a w przypadku działań elementarnych dla portalu na pewno znajdzie z Wami porozumienie. Umiejętności redakcyjne są (też szlifowane przeze mnie), jak i w pisaniu szablonów i pracy opisanej w punkcie 7. MediaWiki przyuczony swego czasu przez Emdeggera, o ile się nie mylę; licencje i kategorie, a także Grę też zna. Co ważne, zna się na ludziach i umie ich odpowiednio obiektywnie ocenić. Cóż więcej, dobry następca.
  Aha, i nie jestem pewien czy tak dokładnie jak ja przeprowadza się teraz PUA... no ale ktoś musi to rozgrzać. Termin głosowania wstępnie odpowiada kandydatowi.
  Dobrą duszę proszę o wstawienie tego do ogłoszeń. Dziękuję.

  Ważne. Od razu wnoszę, żeby również poddać pod rozważenie kandydaturę Parry'ego jako biurokraty. Oficjalnie namaszczam go na to stanowisko. Przez cały okres naszej współpracy przekonałem się, że Parry doskonale ocenia ludzi i jego decyzje personalne z pewnością będą bardzo rozsądne. Dodatkowo, jest gotów często monitorować wkład nowych i perspektywicznych userów. DelPacinoSzablon.gif ♥♦ 16:35, lis 26, 2012 (UTC)