FotoŁowca 2020
Zostały już tylko 4 dni do końca FotoŁowcy 2020! To ostatnia szansa by wrzucić zabawne zdjęcie i zdobyć tytuł FotoŁowcy 2020!

Nonsensopedia:Głosowanie na administratora/Poc Vocem

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Nick[edytuj]

  • Kandydat: Poc Vocemdyskusjablokadywkładprzeniesione stronylogi
  • Zgłasza: Emdegger.
  • Data zapowiedzi: 26 stycznia 2013, 19:10 (UTC)
  • Data głosowania: 2 lutego 2013, 19:00
  • Uzasadnienie: PocVocem jest na Nonsensopedii od roku 2011, swoją aktywność zwiększył z jeszcze większym pożytkiem dla projektu w ubiegłym roku. Jest znany dobrze społeczności jako zrównoważony człowiek, autor paru fajnych artykułów i gość, który w czasach obrazkowej ofensywy nie ulega kapitulacji, stawiając na magię słowa pisanego. Oczywiście to nie umiejętności budowania humorystycznego przekazu w swoich artykułach decydują o nominacji. PocVocem to użytkownik lubiany, a przy tym mający pomysły na dalszy rozwój projektu, o czym jednak napisze on sam. Niech praca, którą odzwierciedla wkład przemówi za siebie, ale warto pewne rzeczy zaznaczyć.
PocioVocio potrafi ładnie redagować (Nostradamus, Federacja Metalu) i sprawy te nie są mu obojętne. Jest zresztą autorem stron meta na temat formatowania: jak ta czy ta. Umie budować szablony wg schematu navtable, szablon {{Album_Infobox}} to jego dzieło i sprawach technicznych na pewno nie odstaje. Poddał reketegoryzacji wiele stron biograficznych, stworzył warszawski tryb Drogówki od podstaw oraz ma swój wkład w wygląd strony głównej Nonźródeł i przyległych. Jest to dorobek bardzo dobry jak na użytkownika, który jest tylko bałwankiem, lecz zasługuje na kolejny stopień wtajemniczenia.