Nonsensopedia:Głosowanie na administratora/Szprot

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Szprot[edytuj]

  • Kandydat: Szprotdyskusjablokadywkładprzeniesione stronylogi
  • Zgłasza: Użytkownik:Szprot.
  • Uzasadnienie: Być może zaleje mnie wielka fala oskarżeń i ludzie mnie będą za to wyśmiewać, lecz musiałem wziąć chwilę przerwy (trwającą od 20 października do 5 listopada) aby nabrać do siebie dystansu, zaplanować tu PUA i je tutaj wystawić. Nie będzie długie i nudne, będzie krótkie i zwięzłe, abyście łatwiej i szybciej zobaczyli, co mam na myśli, i dlaczego chcę się wybić. Sądząc po wpisach w lustrze pod moim nickiem nie uda mi się to, ale zawsze warto spróbować czegoś nowego. W przeciwieństwie do niektórych, nienawidzę się obijać, bo to sprawia, że czuję się niekomfortowo. Można powiedzieć, że jestem pracoholikiem. Dlatego nie było mi łatwo przejść na ten urlop, mimo że był bardzo krótki. Gdy, lub raczej jeżeli zostanę administratorem, obiecuję zająć się zawartością wszelakich artykułów, i wprowadzić patenty takie jak infoboxy, które tak często ukazują się na innych wiki. A u nas wieje sandałem. Chciałbym także podważyć wasze dotychczasowe myśli o mnie, które macie już gotowe do świeżego wyciśnięcia pod tym głosowaniem. Powiedzielibyście, że mam trollowatą naturę i że nie mam manier. Lub że jak zacznę, to nie wiem, kiedy przestać. No cóż, jesteście w błędzie. Jeżeli będę miał wyższy status, będę miał większą władzę i co za tym idzie, większe poczucie władzy. To poczucie władzy działa na mnie zawsze w ten sposób, że im wyższy mam status społeczny, tym wyższy poziom reprezentuję w swoim zachowaniu. A na obecny stan mam niski. Tye wygrać, że mogę napisać to na spokojnie, i bez żadnych bezcelowych szarpanin. Więc, przemyślcie co nie co, a może was zaskoczę. Zwłaszcza, że nie próbuję być arogantem, ani nie biorę was na litość – gdy przyjdzie mi coś dłuższego napisać o sobie, piszę to po prostu prosto z serca. Cwaniak.gif Szprot 23:35, lis 5, 2016 (UTC)
  • Potwierdzenie administratora: Głosowanie anulowane ze względu na brak uprawnień bałwanka u kandydata. Bartd94淡紅 09:37, lis 6, 2016 (UTC)
Głosowanie zakończone
Rozpoczęcie: 5 listopada 2016 23:35:07 Zakończenie: 19 listopada 2016 23:35:07

Za.svg.png Głosy na tak:

  1. Szprot 23:35, lis 5, 2016 (UTC) Brak uprawnień bałwanka. Maanvaiva (dyskusja) 10:30, lis 06, 2016 (CET)

Przeciw.svg.png Głosy na nie:

  1. ...

Dyskusja[edytuj]

  • Mam pytanie. Czy to jest na poważnie? Aha, mogłeś poczekać kilka dni, to bym głosował. Polskacafe 23:59, lis 5, 2016 (UTC)
Tak. Szprot 00:07, lis 6, 2016 (UTC)
Nie obraź się, ale jedyne co mi przychodzi na myśl to „XDDDDDDD”. No cóż. Polskacafe 00:08, lis 6, 2016 (UTC)
Ale i tak jest fajny = °ZelDelet ° = 09:38, lis 6, 2016 (UTC)
I tak to głosowanie musiało zostać anulowane. Pomimo tego, że to przypomina PUA Polskacafe, więc ten… Polskacafe 12:13, lis 6, 2016 (UTC)