Nonsensopedia:Głosowanie nad odebraniem uprawnień Telefonowi

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Telefon ostatnio pojawia się na Nonsensopedii sporadycznie. A poza tym – ma już dość bycia adminem. Przy okazji – prosi o uszanowanie jego woli.


Yes check.svg Głosy za odebraniem praw Telefonowi (votes for desysoping):

 • Telefon 01:18, 23 cze 2006 (UTC)
 • ᒦᓂᐊ - nie będe ci bronił, rób jak chcesz! Choć i tak uważam, że szoferka ma rację z tym zgłoszeniem. Prędzej czy później będziesz musiał to zrobić.
Wazelinka Mordka.png
Nie, d@mi, nie będę musiał. Jeżeli bym się tu nie pojawił przez rok, to i tak będę adminem? Nie sądzę. A tak BTW – czasem oczywiście poedytuję jakiś artykuł, ale jako Nofelet (to moja pacynka). Telefon 19:46, 23 cze 2006 (UTC)

X mark.svg Głosy za pozostawieniem praw Telefonowi (votes against desysoping):

 • Szoferka 01:28, 23 cze 2006 (UTC) Nie ta procedura. W takim przypadku powinno być zgłoszenie u staffów.
Jak widać – jednak ta procedura zadziałała. I po co gadać bez sensu? Telefon 02:16, 27 lip 2006 (UTC)

Dyskusja:

 • Jak widać – Szoferka wyraźnie się nudzi. Proszę zajrzeć do listy revertów.
  • E-e. Głos jest ważny, skreślanie go to wandalizm. Szoferka 01:53, 23 cze 2006 (UTC)
   • O, no to za wandalizm (kę?) pozbawcie mnie uprawnień. Admin-wandal to najgorszy człek na Wikii i pochodnych. Nie może być adminem. Telefon 01:57, 23 cze 2006 (UTC)
    • Ten wandalizm to taki żart z Twojej strony, wierzę głęboko. Szoferka 02:02, 23 cze 2006 (UTC)
     • Mam wrażenie (a także nadzieję), że to żart z Twojej strony. Przecież to nie ja pierwszy napisalem o wandalizmie. Telefon 02:06, 23 cze 2006 (UTC)
     • Sorki, źle Cię zrozumiałem. Tak, ten wandalizm był swego rodzaju żartem. Na Twoim miejscu bym zostawił to skreślenie i ponownie oddał głos z odpowiednim komentarzem, a nie robił wieczne rewerty. :D Telefon 19:46, 23 cze 2006 (UTC)
Telefonie - a kto cie inny zgłosi do odebrania praw?ᒦᓂᐊ
Jeżeli przez dłuższy czas nie będę się pojawiać na Nonsensopedii (albo przynajmniej korzystać z praw admina), to na pewno ktoś mnie zgłosi :) Telefon 20:09, 23 cze 2006 (UTC)
A po co się sam od tego migasz? ᒦᓂᐊ
Po co czy dlaczego? Przyznaję, że nie rozumiem Twojego pytania... A jeżeli pytasz o to, dlaczego się od tego migam (jak to określiłeś), to już odpowiadam: dla zasady, drogi Watsonie. Nie pisałem do staffów o przyznanie mi uprawnień, więc i nie widzę powodów, bym miał do nich pisać petycję o odebranie mi uprawnień. Telefon 20:33, 23 cze 2006 (UTC)
Jakiej zasady? Jak nie chcesz mieć praw to napisz jedno zdanko do staffów i ci je odbiorą.ᒦᓂᐊ
Dla jakiej zasady? Toż to elementarne, drogi Watsonie – dla zasady symetrii. No przecież nie dla takiej zasady :) Telefon 20:54, 23 cze 2006 (UTC)

Disklajmer (jak to mówią chyba w Czechach): prośba użytkownika Telefon nie jest w żaden sposób powiązana z ostatnimi (ani z przedostatnimi) wydarzeniami na Nonsensopedii. Po prostu Telefon ostatnimi czasy ma sporo pracy zawodowej, która ździebko koliduje z jego działalnością tutaj. Telefon prosi wszystkich pozostałych Adminów, żeby się nie gniewali.