FotoŁowca 2020
Zostały już tylko 4 dni do końca FotoŁowcy 2020! To ostatnia szansa by wrzucić zabawne zdjęcie i zdobyć tytuł FotoŁowcy 2020!

Nonsensopedia:GrafoManiak 2010/Zwycięzcy

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Trzej wielcy sędziowie wrócili z zaświatów, jakie zaserwowali im uczestnicy I edycji Grafomaniaka. Czują się całkiem dobrze pomimo dostarczenia im skrajnych wrażeń.

Za najbardziej malowniczy teren uznali Czechosłowację, która radziła sobie kilka lat bez rządu, aż w końcu nawiedził ją startujący w wyborach Cthulhu. Przedwieczny uczynił na nich tak wielkie wrażenie, jak wspomniane, nieistniejące już państwo – acz nie jest umarłym to, co wiecznie spoczywać może...

Obydwa artykuły otrzymały szczęśliwą liczbę 13 punktów (na 15 możliwych), a ich autorzy – Ptok Bentoniczny (Czechosłowacja) i Terrapodian (Cthulhu) otrzymają zasłużony medal oraz tytuł Grafomaniaka 2010.

Zwycięzcy: Czechosłowacja i Cthulhu (remis)


Grafomaniak2010.png Grafomaniak2010.png

Poza tym, wyróżnienie uzyskały:

  • 3. Lego8 pkt. Pogłoski mówią, że klocki pospadały sędziom na głowy;
  • 4. Batman6 pkt. Nie przeszkadzać, w pracy jestem! Muszę stanąć przed obliczem tamtego ośmiornicowatego czegoś...;
  • 5. M&M's5 pkt. Sędziowie uznali, że nie podzielą się Czerwonym i Żółtym na trzech, a tamci nie chcieli wydać żadnego swojego kolegi.

Wszystkim chętnym życzymy powodzenia w kolejnej edycji konkursu, a obecnym zwycięzcom – większej konkurencji! Argh! (dyskusja) 19:22, lis 12, 2010 (UTC)

Głosowanie i punktacja od poszczególnych sędziów tutaj.