FotoŁowca 2020
W galerii twojego telefonu zalegają ci zabawne zdjęcia? Podziel się nimi w konkursie FotoŁowca i zostań łowcą roku!

Nonsensopedia:GrafoManiak 2011 (II)/Zwycięzcy

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Wreszcie zakończyliśmy III edycję GrafoManiaka. Zmagania były burzliwe, rywalizacja do końca napięta, były również napięcia co do oceniania przez niektórych sędziów, ale wreszcie wszyscy oceniliśmy każdy konkursowy artykuł.

Ze swojej strony chciałbym podziękować sędziom, którzy poświęcili czas na przeczytanie konkursowych wypocin naszych grafomanów i rzetelnie sędziowanie. Nie można również zapomnieć o użytkownikach, którzy podjęli wyzwanie i licznie stanęli w szranki o pierwsze pięć miejsc. Niezmiernie miło mi patrzeć na frekwencję w tej edycji, która w poprzednich nie dopisywała tak znacznie i musieliśmy łączyć kategorie w jedną. Serdecznie gratuluję zwycięzcom, którzy pokazali jak wiele potrafią oraz pozostałym, którzy nie mieli takiego szczęścia, by znaleźć się w pierwszej piątce. Myślę, że wyciągniecie lekcję z tego GMa, podszkolicie swoje warsztaty i w następnych konkursach osiągniecie pełen sukces, a kto wie, może i pierwsze miejsce...

Żeby nie przeciągać (zresztą, kto to w ogóle czyta...), przedstawiamy zwycięzców trzeciej edycji GrafoManiaka.


Pierwsze miejsce, o dziwo, zajęły ex aequo: Twitter autorstwa Serbusia, Bitwa pod Mohaczem Terrapodiana i Święty Guinefort również w wykonaniu Terrapodiana.

Drugie miejsce otrzymał David Rice Atchinson autorstwa Serbusia.

Trzecie miejsce – Zygmunt III Waza by Szaszlyk.

Czwarte miejsce przypadło Richardowi Dawkinsowi i Serbusiowi, znowu.

Piąte i ostatnie miejsce na podium dostał Cyberpunk stworzony przez Metallheada.

Gratuluję zwycięzcom, w szczególności Terrapodianowi za podwójne pierwsze miejsce oraz Serbusiowi za umiejscowienie wszystkich trzech artykułów w TOP5.


Klasyfikację w kategoriach i generalną można znaleźć tutaj.


––Artur21 00:23, gru 19, 2011 (UTC)
organizator