Nonsensopedia:Kanciapa/projekt/społeczność

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

[edytuj]

Materiały powinieneś/powinnaś czerpać ze strony brudnopisu.

Projekt[edytuj]

wróć do strony głównej Kanciapy
Społeczność

Jeśli chciałeś dowiedzieć się, co my tu robimy, kim jesteśmy, chcesz zaangażować się w rozwój Nonsensopedii lecz nie wiesz, co robić, ta strona jest właśnie dla Ciebie! Wybierz jedną z poniższych sekcji, tylko uważaj, żeby na Ciebie nic nie spadło (dotychczasowe próby powalenia tego budynku skończyły się powodzeniem).

Mądrość na dziś: Pamiętaj – Nonsensopedyści to tacy sami ludzie jak Ty!
Icon-ciekawostki.png
Przede wszystkim

Nonsensopedia to encyklopedia humoru, którą każdy może redagować. Nieważne, za co się weźmiesz – czy za poprawę błędu ortograficznego w wyrazie rzaba, czy za pisanie nowych artykułów. Nowi użytkownicy są zawsze mile widziani. Każdy kiedyś od czegoś zaczynał.

Przede wszystkim zapraszamy do zarejestrowania się. Ułatwi nam to rozpoznawanie osób edytujących, a Ty zyskasz nowe uprawnienia. Jeśli zrobisz pierwszą edycję, następne przyjdą bardzo łatwo.

Poniżej wypisaliśmy, co możesz zrobić na Nonsensopedii:

Icon-uwaga.png
Do zrobienia


Icon-mapa.png
Przewodnik po profesjach

Każdy musi w końcu osadzić się w jednym zawodzie. Oto krótki opis każdego z nich (wszystkie są jednakowo potrzebne):


Icon-projekt.png
Trochę o stronie i dyskusji użytkownika

Każdy użytkownik ma swoją stronę użytkownika. Ma również dyskusję, na której rozmawia się o problemach/edycjach usera. Twoja strona użytkownika kryje się w prawym górnym rogu ekranu. Kliknij na Twój nick, a ukaże się pusta strona gotowa do wypełnienia.

Dyskusja czai się pod drugim linkiem. Zazwyczaj jeden z nonsensopedystów wstawia tam szablon {{Witaj}}. Na pytania w Twojej dyskusji odpowiadamy w dyskusji drugiego użytkownika (to skomplikowane, nie?).


Icon-ankieta.png
Linki