FotoŁowca 2020
Pochwal się swoim zdjęciem w FotoŁowcy – konkursie fotograficznym na najzabawniejsze zdjęcie wszechinternetów!

Nonsensopedia:Lista zadań administracyjnych (jesień i zima 2006)

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Zadania, jeśli są niejasności albo niezgoda, można przedyskutować. Ostatni przedwieczny (i jego wierny sługa) 14:13, 19 lis 2006 (UTC)

Zadania podstawowe[edytuj]

  1. Stworzenie Portalu Nonsensopedystów – skrócenie sidebara z lewej.
  2. Nieskategoryzowane strony - do katowania
  3. Porzucone strony - tutaj są strony, do których nie prowadzi żaden link. Jeśli są kiepskie, to można dać {{kasacja}} lub przedyskutować na IRC-u {{EK}}, jeśli nie, to trzeba dać wykonać zadania ponadpostawowe i końcowe ew. dać stuba.

Zadania ponadpodstawowe[edytuj]

  1. Ustalić listę zadań dla botów. Po Nonsensopedii szaleją:
Boty mają też zamiar uruchomić Szoferka i D@mi
  1. Linki wewnętrzne - jest masa stron bez linków wewnętrznych. Dodajemy linki do nietypowych pojęć (pietruszka, lazania itd.)
  2. Wycinanie CN, TR i innych Lepperów - wiadomo. Szybki delete hasel opartych na tym.
  3. Odcięcie haseł z największą liczbą linków od innych haseł, w których te linki nie powinny się znaleźć (Chuck, Rydzyk, Lepper, Rysio).

Zadania końcowe[edytuj]

  1. Grafiki - jeśli grafiki są nieskłądnie rozrzucone lub żadna nie dotyka górnej linii hasła, to trzeba zrobić tak, żeby dotykała i żeby wszystkie jakoś wyglądały. W bonusie można poszukać fajnych grafik i dodać je do haseł, które żadnych nie mają.
  2. Wygładzanie dykcji. Wiadomo, że zdanie nie może się potykać na zakrętach, mieć niepoprawnej interpunkcji itd. Trzeba poprawiać takie rzeczy, z tym że wtedy trzeba niestety przeczytać sporo głupot.