Edytujesz właśnie nowy artykuł! Przeczytaj poniższe punkty:
- To encyklopedia humoru – staraj się pisać zabawnie.
- Przed napisaniem możesz przeczytać jak napisać dobry artykuł oraz dlaczego niektóre strony są usuwane. Więcej przydatnych informacji znajdziesz w Pomocy.
- Przed zapisem zawsze wybieraj przycisk Pokaż podgląd, aby zobaczyć, czy strona po Twoich zmianach wygląda tak, jak chcesz.
- Jeśli Twoja edycja została zablokowana przez filtr antyspamowy lub filtr nadużyć, zazwyczaj dzieje się tak przez nieodpowiednią treść w tekście.
- Istnieje możliwość wstawienia do artykułu pliku z Wikimedia Commons bez wgrywania go na Nonsensopedię.
- Jeśli masz jakieś pytania, zajrzyj na naszego Discorda, pomożemy.
- Powodzenia!
Uwaga! Zamierzasz utworzyć stronę, która została wcześniej usunięta.
Upewnij się, czy ponowne utworzenie tej strony jest uzasadnione.
Poniżej znajduje się rejestr usunięć i zmian nazwy tej strony:
Uwaga: Nie jesteś zalogowany. Jeśli wykonasz jakąkolwiek zmianę, Twój adres IP będzie widoczny publicznie. Jeśli zalogujesz się lub utworzysz konto, Twoje zmiany zostaną przypisane do konta, wraz z innymi korzyściami.
Podróżowanie – popularny zabieg kosmetyczny polegający na pociągnięciu różem policzków w czasie podróży. Zwłaszcza ostatniej.
Istnieją różne sposoby podróżowania, jak i różne grupy podróżujące społeczne. Poniżej króciótka lista tychże:
- Podróżowanie różowych blondynek – polega na pokrywaniu różem tych obszarów wiotkiego ciałka lub stroju, które jeszcze nie uległo podróżowaniu, względnie uzupełnianie tych obszarów wyżej wymienionego ciałka vel stroju, z których złuszczyły się warstwy różu.
- Podróżowanie gazonu – polega na obsadzeniu różami najbliższego kwietnika podczas ulatniania się gazu (gdy kurek jest przestawiony na pozycję: gas on).
- Podróżowanie nieboszczyka – polega na podkolorowaniu różem policzków denata, choćby z tego względu, iżjego cera ma zazwyczaj dość niezdrowy wygląd, przez co walory estetyczne pogrzebu mogą być wyraźnie zagrożone.
Czy nie wiesz…
Że Zdzisław Ambroziak był twórcą szkoły ko-men-ta-rzu sportowego zwanej „czwórsylabizatorami”?