Gwóźdź logo.svg
Jaki jest według ciebie najlepszy tekst na Nonsensopedii?

Zgłoś go w konkursie Gwóźdź!

Pachy

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z Pacha)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Pachy, USA

Pachy – tak zwane podręcza, gdyż zazwyczaj mamy je pod rękami. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy staniemy na głowie (wtedy pachy są nad rękami) – jednak z tej sytuacji też istnieje wyjątek: jeśli przejdziemy na drugą stronę Ziemi i tam staniemy na głowie, wtedy względem naszej poprzedniej pozycji pachy nadal będą pod naszymi rękami. Pachy często śmierdzą. Występują u wszystkich ludzi niezależnie od płci, koloru włosów, oczu, statusu majątkowego, religii, czy narodowości. Chyba, że nie mają rąk, to wtedy nie mają pod czym mieć pach.

Epidemiologia pachy[edytuj • edytuj kod]

Pacha wykształciła się na przestrzeni setek tysięcy lat. Pierwsze przypadki pachy odnotowano w erze pachozoik, wtedy jeszcze nie zdawano sobie sprawy z zagrożenia jakie pacha może przynieść, np. przewlekły smród, brak wdzięku oraz psucie publicznego wizerunku osoby śmierdzącej. W pierwszej formie pacha wystąpiła bez owłosienia, lecz w wyniku mutagennego rozwoju komórek pachy nastąpiła ewolucja kłakowa.

Owłosienie[edytuj • edytuj kod]

Nie można się zbyć praw do swoich pach (prawa te są niezbywalne).

Zagadka[edytuj • edytuj kod]

Jest jedna rzecz, nad którą myślą filozofowie wszystkich krajów. Do dziś nie zostało udowodnione gdzie znajduje się pacha, a gdzie pod pachą?


Crystal Clear app virus detected 2.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny biologii. Jeśli się nie brzydzisz – rozbuduj go.