Pizzagate

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Czy ten przysmak mógł stać się symbolem pizzagate?

Pizzagateteoria spiskowa, zgodnie z którą w otoczeniu rodziny Clintonów działa szajka pedofilów, składająca się z członków demokratów i rodziny królewskiej Arabii Saudyjskiej.

Historia[edytuj]

Rok 2016 okazał się bardzo burzliwy. W USA odbywały się wybory prezydenckie, podczas których starli się ze sobą: kapitalistyczny krwiopijca Donald Trump oraz skorumpowana aferzysta Hillary Clinton. Gdzieś pod koniec kampanii pojawił się nieznany policjant, który zaczął na 4chanie opowiadać o siatce pedofilii wśród Clinton. Wszystko ukrywało się pod płaszczem budki z fast foodami. I tak hot dogi miały symbolizować małych chłopców, pizza – małe dziewczynki.

Większość osób uznawało teorię za niepoważną, dopóki nie pojawiły się na portalu WikiLeaks e-maile Johna Podesty. Wiadomości pochodzące z początku listopada poruszały szereg afer. Wśród nich te związane z pedofilią. Jak się potem okazało, nikt tego nie zweryfikował, gdyż portal Juliana Assange'a zdobył ponad 100 tys. maili, a tylko kilkaset z nich ktokolwiek odczytał.

Fakty przemawiające za istnieniem szajki pedofilów[edytuj]

 • W stolicy USA działa pizzeria „Comet Ping Pong”, w której często stołuje się społeczny establishment. To właśnie tam Clintonowie organizowali zbiórkę funduszy.
 • Comet Ping Pong sprzedawał hot dogi. A wśród pedofilii hot dog symbolizuje małego chłopca.
 • Z pierwszych liter słów cheese pizza pochodzi skrót CP. CP oznacza także child porn.
 • Brat Johna Podesty, Tony, jest miłośnikiem prowokującej sztuki współczesnej. Tony ma w swoim domu zdjęcia roznegliżowanych nastolatek autorstwa Katy Grannan.
 • Podestowie korzystają z domu Tony'ego, w którym znajduje się piwnica służąca do wyświetlania artystycznych instalacji wideo służącego do prezentowania najnowszych filmów pornograficznych z udziałem dzieci.
 • Właściciel pizzerii wysłał mail do szefa kampanii Clinton z załącznikiem pod nazwą „pizza.jpg” z adnotacją „tylko nie pokazuj temu nikomu”.
 • W jednym z maili Johna Podesty znalazło się info, że wpadnie na sobotnie przyjęcie z trójką dzieci w wieku 7, 9 i 11 lat. Jak się potem okazało polityk wziął ze sobą wnuczki. Chyba nie trzeba tłumaczyć że oprócz pedofilii jest tam promowane kazirodztwo.
 • Tony i John Podesta odwiedzili w 2008 roku Portugalię. Rok wcześniej w tym kraju porwano Madeleine McCann.

Jak to było naprawdę?[edytuj]

Tak naprawdę nie ma przekonujących dowodów mówiących o istnieniu szajki pedofilów wśród polityków. Eksperci (czyli The New York Times, „Wirtualna Polska” uważają całą sprawę za durnotę. I tak lewicowe media znalazły kilka wyjaśnień pochodzenia afery:

 • sprawę nadmuchał sztab wyborczy Donalda Trumpa, który miał dosyć rządów jaszczurów. W tym celu napisał od zera aferę, podszył się pod policjanta w 4chanie i przelał swoje teorię;
 • pizzeria Comet Ping Pong szukała taniej i skutecznej reklamy. Resztę historii już znamy;
 • całą akcję od zera zorganizował po cichu 4chan wzorując się na akcji obrażania papieża Jana Pawła II wzorowanym na polskich imageboardach (z wykop.pl na czele).