Plemnik

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z Plemniki)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Plemnik łączy się z drugim plemnikiem i tak powstaje noworodek.

Przeciętny uczeń gimnazjum o plemnikach

Plemnik ( o~ lub ~o ) – najmniejsza komórka ludzkiego ciała, złożona z tyldy i literki „o”. Bezpośrednia przyczyna narodzin polityków, żuli spod monopolowego, twojej teściowej i tej głupiej Jolki z 3b.

Według feministek, plemniki są szowinistycznymi świniami, które myślą tylko o zapłodnieniu jak największej liczby kobiet, nie zważając na konsekwencje moralne, społeczne, ani na dobre obyczaje. Kościół katolicki uważa natomiast, że plemniki należy objąć ścisłą ochroną gatunkową oraz ewidencjonować ich populację.

Z naukowego punktu widzenia plemnik to mikroskopijny gatunek kijanki zamieszkujący jądra mężczyzny. Gdy plemnik dorośnie, odszukuje on drugiego osobnika w macicy kobiety, z którym się łączy. W ten sposób następuje zapłodnienie.

Plemniki posiadają wbudowany system GPS, dzięki któremu łatwo odszukują partnera. Stworzenia te często są wykorzystywane jako siła pociągowa nanobotów.

Mimo że plemniki są tak małe, to mogą stworzyć (przeciętnie) człowieka o wzroście 1,75 m.

Przez niektórych wojskowych zwane też są „samobieżnym, zaczepnym materiałem DNA”.

Crystal Clear app virus detected 2.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny biologii. Jeśli się nie brzydzisz – rozbuduj go.