Przedstawiamy Wam nową Nonsensopedię – wygodniejszą, czytelniejszą, ładniejszą! Od teraz Nonsensopedia na komputerze wygląda tak, jak na telefonie – sprawdź!

Sadysta

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z Sadyzm)
Słownik
Zobacz w słowniku:
sadysta

Sadysta – osobnik, zazwyczaj ludzki, któremu przyjemność sprawia dręczenie i zabijanie ludzi.

Rodzaje sadystów[edytuj • edytuj kod]

  • Męczyciele małych dziewczynek – sadysta podchodzi do dziewczynki bawiącej się w piaskownicy, podaje jej cukierek, a gdy dziewczynka go bierze i chce zjeść, sadysta zabiera cukierek i odchodzi, śmiejąc się sadystycznie, czując przy tym sadyzm w sercu.
  • Męczyciele biedronek – sadysta zbiera biedronki z krzaczków i wsadza je do słoika. Po trzech dniach wyjmuje te, które jeszcze żyją i pozwala im gonić za kawałkiem listka z mszycami po stole, uśmiechając się przy tym sadystycznie.
  • Męczyciele innych osobników – sadysta związany uczuciowo z innym osobnikiem, niekoniecznie sadystą. Zachęca drugiego osobnika do podjęcia współżycia seksualnego, a gdy drugi osobnik wreszcie się zgodzi, sadysta odmawia twierdząc, że nie ma ochoty. Zabawia się sam przed telewizorem, oglądając pornosa.
  • Męczyciele psów – sadysta chwyta bezpańskiego psa za ogon i obraca nim w kółko, aż pies zgłupieje. Sadysta cieszy się ze swojego uczynku i idzie na piwo z kolegami.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]


Crystal Clear app Login Manager.svg To jest tylko zalążek artykułu o ludziach. Jeśli masz coś wspólnego z daną kastą – rozbuduj go.