Simon Mol

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Młodzież Wszechpolska przed sądem podczas rozprawy Simona Mola

Simon Mol (ur. 6 listopada 1973, zm. 10 października 2008) – Kameruńczyk, który mieszkał w Polsce. Pisarz, poeta, dziennikarz, chad, autor książek, bojownik o prawo do seksu bez gumy.

Biografia[edytuj]

Za radą zaufanego czarownika leczył AIDS oddając swą chorobę innym partnerkom. Poskutkowało to aresztowaniem pod zarzutem świadomego zarażania licznych partnerek seksualnych wirusem HIV. 5 stycznia 2007 minister sprawiedliwości, Zbigniew Ziobro podjął decyzję o ujawnieniu nazwiska i wizerunku podejrzanego. Niektórzy uważają, że wszystkiemu winna jest „Gazeta Wyborcza”, która prowadziła kampanię oskarżeń pod adresem Simona Mola. Według nich Simon Mol był oderwanym od ojczyzny psychopatą.

Zamierzeniem Simona było dawać – to samo robiły jego partnerki, ale on dawał więcej, bo z wirusem. Istniała plotka, że minister sprawiedliwości pragnął odciąć od świata już cały zarażony areszt w którym Simon się znajduje, gdyż „grozi nad tym obszarem widmo epidemii”. Podobno Simon, tak jak Michael Scofield ze Skazanego na śmierć, wytatuował sobie na plecach plany więzienia, jednak z ucieczki nic nie wyszło, bo nikt nie był w stanie rozczytać tatuaży na ciemnym tle.

Kipnął w szpitalu w Warszawie. W 2008.

Sukcesy[edytuj]

  • Okazał się propagatorem polskiej kultury. Dzięki niemu powróciła do łask staropolska gra: „Entliczek pentliczek, w kogo mój wpadnie na tego bęc!”.

Zobacz też[edytuj]


P vip.svg To jest tylko zalążek artykułu biograficznego. Jeśli widziałeś tę osobę na ulicy – rozbuduj go.