Sony Mobile Communications

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z Sony Ericsson)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Płukacze do kibla. Jedne z najbardziej znanych produktów oznaczonych logo Sony Ericsson
Typowy telefon SE

Sony Mobile Communications (dawniej Sony Ericsson) – japoński producent telefonów komórkowych, które są sto lat za Chińczykami. Dla nastolatków jest to przenośny wyświetlacz filmów 4K z funkcją rozmawiania, gdyż wiele z tych telefonów ma taki bajer. Według legendy twórca pierwszego Sony Ericssona upuścił kalkulator na paletę farb akwarelowych.

Współcześnie[edytuj • edytuj kod]

W dzisiejszych modelach Sony umieszcza tyle zbędnych wodotrysków, że zabrakło im pamięci na budzik, a pobór energii jest tak duży, że trzeba z nim nosić samochodowy akumulator. Prawdopodobnie dlatego ludzie coraz częściej wolą wziąć Hujajej czy inny Ksiaomi.

Telefony tej marki najczęściej nabywa młodzież, która kupuje telefon komórkowy tylko do oglądania filmów edukacyjnych w dobrej jakości lub chce się lansować z tanim, charczącym głośniczkiem. Telefony Sony Xperia charakteryzują się bardzo dobrym zasięgiem. Możliwe jest znalezienie zasięgu tylko w miejskiej dżungli jaką jest Warszawa. Obudowy tego telefonu są produkowane w Czarnobylu a ekrany w jakimś zadupiu w Korei Północnej.

Crystal Clear app klaptop.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny informatyki. Jeśli klikasz szybciej niż myślisz – rozbuduj go.