Gwóźdź logo.svg
Rabini czytelnicy się wypowiedzieli – są już wyniki konkursu Gwóźdź 2021!
Zobacz który nonsensopedyjny tekst wygrał!

Katolik2010

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z Tadeusz Krupa)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Jestem katolikiem wiernym Tradycji. Nie wierzę kłamstwu. Wierzę najprawdziwszej i jedynej prawdziwej prawdzie. Niczego nie szukam.

katolik2010 o sobie samym

Świat ma 6013 lat.

katolik2010 uświadamia nas, ile lat ma świat

Nie ma już prawdziwego Kościoła katolickiego, walczącego. Kościół przedsoborowy był prawdziwy, a posoborowy nie jest prawdziwy. Pozostała tylko paskudna ohyda spustoszenia.

katolik2010 o sytuacji Kościoła

Ostatnim prawdziwym katolickim papieżem był Pius XII.

katolik2010 o fałszowaniu wyborów głowy państwa Watykan

Światło wiary najmocniej świeciło w średniowieczu.

katolik2010 jako historyk i elektryk

Lucyfer został wypuszczony z piekła w 1864 roku

katolik2010 ponownie jako historyk

Koniec świata może być w każdej chwili.

katolik2010 wysnuwa niebagatelne wnioski

Czy wiesz, po co żyjesz? Mniemasz, że pijesz, a wciąż trzeźwym jesteś.

katolik2010 jako egzystencjalista, filozof i fizjolog

Żyjesz w straszliwym łgarstwie. Je też żyłem, ale poznałem najprawdziwszą prawdę i nie żyję już w nieprawdzie, tylko żyję w prawdzie. Polecam najprawdziwszą, prawdziusieńką i jedyną prawdziwą prawdę objawioną.

Jedna z wielu komend wiersza poleceń katolika2010

Grzech i rozpusta bije z tego artykułu! Szykujcie się, bo nadchodzi Królestwo Boże!.

katolik2010 pod artykułem na Onecie

Wulkan Marsili nie śpi, a wręcz przeciwnie – budzi się do życia, jego aktywność rośnie i grozi wielką erupcją, która zaleje Wielką Nierządnicę.

katolik2010 jako pisarz erotyków wulkanolog

katolik2010 (pisownia oryginalna, dawniej sceptyk1 podobno także Tadeusz Krupa, czas i miejsce urodzenia bliżej nieokreślone) – słynny polski oraz onetowy ksiądz duchowny, misjonarz, prorok, teolog, metafizyk, wizjoner, historyk, elektryk, matematyk, lefebrysta, filozof, pisarz, poeta, pedagog, moralista, fizjolog, erudyta, bloger, internauta, troll onetowy, komik, wyrocznia, prawdziwy katolik walczący, od 2010 roku Naczelny Wulkanolog Kraju, a także przyszły papież przedsoborowy. Nie wierzy kłamstwu.

Biografia – życie i twórczość[edytuj • edytuj kod]

Data oraz miejsce urodzenia katolika2010 nie są bliżej określone, pewna nieliczna grupa niezależnych historyków oraz naukowców wysuwa tezę, jakoby miał on należeć do Przedwiecznych, aczkolwiek są to tylko domniemywania nie poparte jednoznacznymi dowodami. Krążą także pogłoski, jakoby terenem jego największej aktywności (poza Onetem, oczywiście) były Tarnowskie Góry, gdzie miałby rezydować żyć w ascezie i nawracać.

Pojawienie się na Onecie historycy szacują na około 2007 r.n.e. kiedy to zaczął prowadzić swoje tradycyjne kroniki oraz nawracać niewiernych służących haniebnej ohydzie spustoszenia, jak nazywa Kościół posoborowy. Zdaniem katolika2010 prawdziwy Kościół katolicki skończył się na Soborze w Sobiborze Watykańskim II, a ostatnim prawdziwym katolickim papieżem Pius XII, jego największy fan idol (zaraz po Piusie X). Publikuje prawie w każdym dziale na forum Onetu, jednakże największe prawdopodobieństwo natknięcia się na jego artykuły jest pod wiadomościami o klęskach żywiołowych, anomaliach pogodowych, katastrofach, a także związanych z religią i zjawiskami paranormalnymi.

Najważniejsze założenia i teorie[edytuj • edytuj kod]

Jak już zostało napąknione napomknięte, katolik2010 nie wierzy kłamstwu, a wierzy prawdzie. Nie wierzy także mniejszemu kłamstwu, czyli nieprawdzie. Wierzy przenajprawdziwszej, prawdziusieńkiej i prawdziusiej prawdzie jedynej. Jest katolikiem wiernym tradycji, walczącym, wojującym. Z drugiej zaś strony twierdzi, że prawdziwy Kościół katolicki już nie istnieje. Bo prawdziwy był Kościół przedsoborowy, walczący, wojujący, a posoborowy jest nieprawdziwy. To co pozostało, to ohyda spustoszenia.

Uświadamia nas także, że światło wiary najmocniej świeciło w średniowieczu, lecz po wypuszczeniu Lucyfera z piekła w 1864 roku (prawdopodobnie miało to miejsce 6.06.1964) zaczęło przygasać aż zgasło zupełnie wraz ze śmiercią Piusa XII i od tamtej pory nie ma prawdziwego Kościoła katolickiego, walczącego.

Osiągnięcia katolika2010 jako naukowca to podanie dokładnego wieku świata, który wynosi na chwilę obecną 6013 lat, 8 miesięcy, 11 dni, 17 godzin, 39 minut i 3,14159 sekundy. Dzięki niemu wiemy także, że Armagedon trwa od 26 X 2009 roku, więc koniec świata może być w każdej chwili, gdyż Lucyfer grasuje swobodnie po świecie od 1864 roku, a wulkan Marsili nie śpi, a wręcz budzi się do życia i erekcja erupcja może nastąpić również w każdej chwili. Erupcja tego wulkanu z pewnością zmiotłaby z powierzchni Ziemi Wielką Nierządnicę, a kto wie, czy nie całą planetę.

Wiersz poleceń katolika2010[edytuj • edytuj kod]

Jako poeta oraz wizjoner, niczym Nostradamus swoje czterowiersze, katolik2010 w przypływie weny również pisze krótkie wiersze na wzór centurii tego pierwszego. Nazwane zostało to wierszem poleceń katolika2010. Najpopularniejsze polecenia:

 • polecam prawdę;
 • polecam najprawdziwszą prawdę;
 • polecam prawdę objawioną;
 • polecam najprawdziwszą prawdę objawioną;
 • polecam swój blog;
 • polecam poświęcić trochę czasu dla wieczności;
 • polecam najprawdziusienieczką prawdę;
 • polecam mszę świętą przedsoborową;
 • polecam dowiedzieć się, po co żyjesz;
 • polecam poznać prawdę;
 • polecam najprawdziwszą i jedyną prawdziwą prawdę, albowiem moja prawda jest najprawdziwsza i mojsza prawda jest prawdziwiejsza niż przenajprawdziwiejsza twojsza prawda;
 • bez dyskusji.

Popularność[edytuj • edytuj kod]

katolik2010 doczekał się wielu naśladowców i wiernych uczniów, którzy dowiedzieli się po co żyją i ruszyli w niezmierzone piekielne czeluście internetu, by nawracać i uświadamiać prawdę, tak jak ich Wielki Mistrz. Powstały również fankluby katolika2010. Jest on także prawdopodobnie autorem największej liczby postów na forum Onetu.

Kontrowersje[edytuj • edytuj kod]

Istnieją liczne paranoidalne teorie spiskowe związane z katolikiem2010. Jedną z popularniejszych jest, jakoby blog był stworzony do zarabiania pieniędzy z reklam za wejścia na niego. Związane jest to z tym, że nieustannie promuje on swoją stronę na forum. Według niektórych domniemań za nickiem nie kryje się jedna osoba, a kilka osób piszących na zmianę, ze względu na wszechobecność komentarzy. Według skrajnie ekstremistycznej teorii, jest on automatycznie piszącym i odpowiadającym botem. Przemawiać mogłyby zatem odpowiedzi sprawiające wrażenie wklejanych. Jednak przecież nikt nikomu nie broni korzystać z internetu 24 godziny na dobę.

Poza tym jego aktywność po wprowadzeniu nowej wersji forum w większości działów Onetu jego aktywność wydaje się mniejsza niż wcześniej. Prawdopodobnie związane jest to z tym, że zawistni użytkownicy zazdroszczą mu sławy i minusują jego wypowiedzi, przez co spadają one niżej. Jednak można katolika2010 nazwać fenomenem, ze względu na jego upór, wytrwałość i przede wszystkim zdolność rozpętania długich dyskusji, w głównej mierze z ateistami, wyznawcami Szatana, poganami i innymi bezbożnikami.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]