Tatiana Gierasimowa

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z Tatjana Gierasimowa)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
18.png Ten artykuł przeznaczony jest tylko dla bardzo dorosłych czytelników! Całuski i zmykaj na dobranockę, maluchu.


Ponieważ już zagrałam rolę w stroju kąpielowym, przyszło mi do głowy, że powinnam rozebrać się teraz do końca[1].

Tatiana Gierasimowa tłumaczy swoją sesję zdjęciową w Playboyu (Rozdział „Dedukcja” Podręcznika kobiecej logiki)
Kwitnąca uroda Tatjany Gierasimowej

Tatiana Juriewna Gierasimowa (ros. Татьяна Юрьевна Герасимова, ur. 9 kwietnia 1981 w Moskwie) – prezenterka programu „Sklep armijny” w rosyjskiej telewizji narodowej Kanał Pierwszy.

Dzieciństwo i ciemna przeszłość[edytuj • edytuj kod]

Tatiana Gierasimowa na okładce magazynu Playboy. Wyznaj, że Ci się podoba. Nie jesteś przecież zboczeńcem.

Dzieciństwo spędziła w Afryce, gdzie jej ojciec pracował jako dziennikarz. Tamże po raz pierwszy sięgnęła po rozum do głowy i postanowiła pójść do afrykańskiej szkoły podstawowej, gdzie nabrała rozumu o objętości dwóch klas. Po powrocie rodziny do Rosji zdała do następnej klasy w jednej z moskiewskich szkół. Było to gimnazjum dla niezwykle utalentowanych dzieci, gdzie przyszła celebrytka podlegała pogłębionej nauce języka angielskiego oraz zajęciom z języka francuskiego i łaciny. Po ukończeniu owej wylęgarni talentów wstąpiła do prestiżowej uczelni wyższej w Moskwie: rozpoczęła studia na Wydziale Socjologicznym Państwowego Uniwersytetu Pedagogicznego.

Kariera muzyczna[edytuj • edytuj kod]

Niestety jeszcze w trakcie studiów urzekła znakomitego producenta rosyjskiego. Był to Igor Matwijenko (ros.: Игорь Матвиенко), któremu spodobała się na tyle, że wciąż zapraszał ją do różnych teledysków, w których z zapałem brała swój udział obok gwiazd rosyjskiego show-biznesu. Uskrzydlona rosnącą liczbą tych występów, doszła do wniosku, że trzeba już wybrnąć z drugoplanowych ról, i ubrdała sobie, iż najwyższy czas rozpocząć własną karierę muzyczną. Tak więc w 1999 roku poszła na urządzony przez Igora Matwijenki casting do zespołu muzycznego „Dziewki” „Dzieweczki” (ros.: Девочки, czyli dziewczynki, kobitki, dziewczęta itp.). Producent pomyślał: „Oczywiście brakuje kobitce wykształcenia muzycznego, ale za to wygląda bardzo apetycznie. Przecież posiada wspaniałe wdzięki, uroczą kibić, wielkie cycki i śliczną twarzyczką, stworzoną jak by się zdawało do uśmiechów i buziaków. A tego wszystkiego wystarczy, aby zagwarantować murowane powodzenie w dziedzinie show-biznesu”. Słowem, Matwijenko od razu zrozumiał, że panienka zapowiada się na wybitną postać w rosyjskiej muzyce, dlatego też powziął uchwałę, zanim konkursowiczka zamruczała: „Panie producencie, umiem śpiewać bardzo głośnie, już próbowałam pewnego razu przy świątecznym stole. Muszę jednak wyznać, że nie mam dyplomu Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Czy to się liczy?” – „Się nie łam! Nie szkodzi”, odpowiedział wzruszony do łez producent. – „Nie zależy mi, żeby Pani była profesorką”. Zadowolony z rzeczy znalezionej, Igor zatarł ręce, pochlaniając wzrokiem seksowną studentkę, przyjął ją do zespołu swoich nałożnic pociągających wokalistek młodego pokolenia i razem z nimi Tatiana usiłowała śpiewać śpiewała do 2003 roku.

Kariera pornograficzna[edytuj • edytuj kod]

Ponieważ pogodzenie nauki z rozrywką było zbyt twardym orzechem do zgryzienia, Tatiana zdecydowała się bardziej dbać o zdrowie zębów i zaprzestać gryzienia granitu nauki. Za radą swego dentysty porzuciła studia uniwersyteckie. A w lutym 2005 roku znalazła się na telewizji, gdzie teraz zapowiada wyżej wymieniony program. Praca na telewizji na zawsze położyła kres muzycznym występom gościnnym głośnej piosenkarki. Ponętna prezenterka telewizyjna od razu uzyskała popularność i miłość wśród milionów widzów. Aby nie zrobić krzywdy swoim widzom płci męskiej i zadowolić ich całkowicie zrozumiałe dla wszystkich życzenie, Tatiana udostępniła nim swoje kuszące wdzięki na okładce magazynu „Playboy”, co spotkało się z powszechnym aplauzem bywalców „Sklepu armijnego”, podniosło jego ranking do plus nieskończoności i sprawiło dużo radości dyrektorowi stacji telewizyjnej, który dostał podwyżkę wskutek zwiększonej oglądalności programu. Następnie wystąpiła w erotycznej sesji zdjęciowej dla magazynu XXL[2]. Po tej udanej sesji zaczęła intensywnie pracować nad przygotowaniem do międzynarodowego konkursu piękności im. Jennifer Lopez, aby zdobyć odpowiedni tytuł honorowy „Miss Pośladków Wszystkich Czasów i Narodów”. Polskim odpowiednikiem programu „Sklep armijny” ze sprzedawczynią o imieniu Tatiana Gierasimowa jest Perfekcyjna Erekcyjna.

Linki zewnętrzne[edytuj • edytuj kod]

Przypisy