FotoŁowca 2022 – głosowanie
Zdecyduj kto trafił najlepsze zdjęcie w FotoŁowcy 2022! Głosować może każdy, nie trzeba się nawet rejestrować.

TelePizza

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z Telepizza)

TelePizza – tajemnicza firma, która jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się głównie przyozdabianiem drzwi do mieszkań w malownicze ulotki.

Firma ma zasięg ogólnopolski. W niemalże każdym zakątku naszego pięknego kraju można natknąć się na ślady jej działalności czerwone ulotki reklamowe na klamkach, wycieraczkach, wsadzone za zawiasy drzwi lub do skrzynek pocztowych. 99% odbiorców, znalezienie takiej ulotki na wycieraczce komentuje zgrabnym „KCenzura2.svga, kto mi znowu naśmiecił pod drzwiami!?”. Jednak mimo tego, agenci TelePizzy nie zniechęcają się i kontynuują swoją misję upiększania naszych drzwi, wynajdując coraz to nowsze wzory swoich ulotek.

Zastanawiające jest to, co właściwie reklamują owe ulotki. Reklamują one bowiem pizzę, jednak tajemniczą sprawą jest, czy ona faktycznie istnieje. W każdym razie biorąc pod uwagę fakt, że praktycznie wszystkie ulotki lądują podarte w koszu na śmieci średnio na dwanaście sekund po znalezieniu, nie ma żadnych konkretnych dowodów na to, że TelePizza zajmuje się sprzedażą pizzy. Różni zwolennicy teorii spisku wysunęli kilka ciekawych pomysłów na temat jej działalności, jak na przykład o tym, że za ich pomocą kosmici przekazują sekretne informacje dla Archiwum X lub że Leonardo Da Vinci ukrył na nich tajemny kod mówiący że Jezus i Maria Magdalena byli małżeństwem, czy inne takie tam bzdury.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]


20 Tusk.jpg To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny ekonomii. Jeśli wiesz, dlaczego Balcerowicz musiał odejść – rozbuduj go.