Thrash metal

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Trash metal

Trash Thrash metal – podgatunek muzyki metalowej, opowiadający o klimatach śmieci, zagłady, wojny, chorób, zagłady, śmierci, bycia trve, zabijania pozerów i ewentualnie zagłady. Ktokolwiek mówi, że słucha thrash metalu, pewnie rzeczywiście to robi, bo thrash jest passe. Niektórzy mylnie nazywają ten gatunek trash metalem (metal śmieci), za co dostają w ryj, gdy znajdą się w otoczeniu Trve Metali.

Thrashmetalowiec[edytuj • edytuj kod]

Thrashmetalowiec ma tenisówki, które założył przedtem Kurt Cobain, ewentualnie alternatywnie uwalone błotem białe adidaski, ciasną dżinsową kurtkę obszytą naszywkami, ćwiekami i innym niepotrzebnym gównem (najlepiej żeby dżinsu w ogóle nie było widać), w której wygląda, jakby już wyrósł; obcisłe spodnie po siostrze, do których nie może już przytyć ani grama i koszulkę kapeli, od której zrzynałby, gdyby nie grał jak dupa. Standardowo czuć od niego spore pokłady piwa zmieszane z litrami hektolitrami taniego wina.

Thrashmetalowe koncerty są bardzo krótkie, bo thrashmetalowcy grają bardzo szybko; ich tempo grania nigdy nie spada poniżej 350 bpm.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]


Crystal Clear app knotify.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny muzyki. Jeśli wytrzymasz 10 minut w słuchawkach – rozbuduj go.