Gwóźdź logo.svg
Wyniki Gwoździa 2021 już są!
Zobacz jaki tekst z Nonsensopedii zdaniem czytelników jest najlepszy.

Veronika Zemanová

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z Veronika Zemanova)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
18.png Ten artykuł przeznaczony jest tylko dla bardzo dorosłych czytelników! Całuski i zmykaj na dobranockę, maluchu.


Veronika Zemanová główkuje

Veronika Zemanová (obecnie Veronica Schnetzler; ur. 14 kwietnia 1975 w České Budějovice) – czeska działaczka społeczna.

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło[edytuj • edytuj kod]

Gdy była uczennicą i chodziła do szkoły, marzyła o karierze naukowca biologa. Gdy ukończyła szkołę, zaczęła marzyć o karierze fotografki i przez trzy lata studiowała fotografię[1]. Nareszcie założyła własne studio. Ale pewnego razu w nocy 1997 roku okradziono ją. Jacyś nieznani złodziei ściągnęli cały sprzęt Veroniki z jej samochodu. Ponieważ kupiła go na raty, wpadła w długi i na początku nie wiedziała, jak wybrnąć z tych tarapatów pieniężnych. Zamiast mazgaić się i narzekać na swoją niedolę postanowiła zarobić pieniądze w praskim „Klubie pantoflarzy OWK.CZ” (The Other World Kingdom)[2], gdzie znalazła się w społeczeństwie kilku Niemców, których oszołomiła swoją niezwykłą urodą. Ci panowie płacili olbrzymie sumy pieniędzy za to, że Veronika zadowolała ich pobudki masochistyczne, a mianowicie: miała tych panów w dupie, czyli z wyrozumiałością przyjmowała liczne całusy w swoje apetyczne pośladki, a po buziakach chędożyła ich wszystkich po kolei kilka razy na dobę. Po upływie kilku dni współżycia pod doświadczoną jeźdźczynią zamożni panowie mieli prawdziwą satysfakcję, a Veronika właśnie spostrzegła, iż pieniędzy zarobionych na woltyżerce pościelowej wystarczy, by wypłacić się z długów.

Będąc zawołaną filantropką, Veronika wyciągnęła wniosek, że lepiej obdarzać mężczyzn szczęściem niż prowadzić studio fotografii. Veronikę olśniła myśl, że trzeba porzucić zawód fotografki w celu rozpocząć dzialałność społeczną ku pożytkowi całej ludzkości postępowej. Czemu ograniczać się do malutkiej grupy niemieckich zboczeńców mężczyzn, gdy na całym świecie jest jeszcze milionów takich samych facetów, którzy również cierpią na brak miłości? Potwierdza się porzekadło, że „Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło”[1]. Zbrodnia, która pozbawiła Veronikę własnego studia, podarowała światu jedną z najbardziej pożądanych fotomodelek i aktorek pornograficznych wszystkich czasów i narodów[2][3][4]. W latach 2001–2006 Veronika pozowała dla Playboya[5][6] i Penthouse'a. Kilkakrotnie pojawiła się na okładce wielu magazynów[7] i odbyła sesje zdjęciowe dla najbardziej prestiżowych wydań międzynarodowych[8][9]. W 2009 roku pozowała do kalendarza polskiej edycji "CKM"[10]. Zagrala w kilku filmach[11][12][13], przede wszystkim gatunku erotycznego.

Miłość[edytuj • edytuj kod]

Rewelacyjne zdjęcie słynnej modelki. Tego jeszcze nie udało się wam nigdzie zobaczyć: Veronika Zemanová jest ubrana!

Przełomem w karierze Veroniki był 2003 rok, gdy zrezygnowała z modelingu, bo spotkała mężczyznę, który zmienił jej życie. Na zawsze. Odnosząca międzynarodowe sukcesy seksbomba zakochała się bez pamięci w starszym facecie, który szaleje raczej za jej ptasim mózgiem niż za cyckami[14]. O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko się odbyło jak w bajce – piękny ślub i dom w górach: majątek „The Enigma Mansion”[15], jedna z najdroższych willi w Afryce Południowej[16][17][18]. Małżonkiem Veroniki został niemiecki przedsiębiorca Francis Oswald Urs Schnetzler, który upiększył jej fotkami najdroższą willę Afryki[19][20]. Po ślubie Veronika zmieniła nazwisko panieńskie[16] i w dzisiejszych czasach mieszka w Wielkiej Brytanii.

Talenty[edytuj • edytuj kod]

Veronika Zemanová jest swoistym muzycznym fenomenem, ponieważ śpiewała piosenkę The Model, do której został nakręcony teledysk[1].

Upamiętnienia[edytuj • edytuj kod]

Imię Veroniki zapisało się złotymi zgłoskami w historii ludzkości. W 2005 Jayson Rothwell nakręcił film Zemanovaload, opowiadający o Veronice i młodym pisarzu, który ją szalenie kocha. W Polsce ten film wyświetlany jest pt. Perfect 10.

Filmografia[edytuj • edytuj kod]

 • 2002: Veronika Zemanova, wytwórnia filmów Danni.com, właścicielka Danni Ashe[21]
 • 2003: The Ball jako Nadia[22]
 • 2005: Actiongirls.com Volume 1 (odcinek 1)
 • 2007: Actiongirls.com Volume 4
 • 2008: Actiongirls.com Volume 5
 • Naughty Pinups
 • May Girls of IVOLT
 • Busty Naturals
 • Erotic Idols

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Przypisy

 1. 1,0 1,1 1,2 Звезды эротики: Вероника Земанова
 2. 2,0 2,1 J Hurewitz. Beauty and the East // Think Saturday, 28 November 2009 09:47
 3. Veronika Zemanova - a (former) young Internet Star
 4. Veronika Zemanova // Body in Mind autumn 2002
 5. Cybergirls: Veronika Zemanova // Playboy March 31, 2001
 6. Special Edition: Veronika Zemanova // Playboy January 1, 2003
 7. Veronika Zemanová: Magazine Covers // WhosDatedWho.com
 8. Veronika Zemanová: Magazine Appearances
 9. R300m mansion on sale with nudes of porn-star owner The Times (South Africa) (cytat: Veronika Zemanova “has featured in many adult magazines, including Playboy, Hustler and Penthouse”)
 10. Kalendarz 2009 CKM (strona października)
 11. Veronika Zemanova w bazie Internet Movie Database (IMDb)
 12. Veronika Zemanova w bazie filmweb.pl
 13. Veronika Zemanova w bazie stopklatka.pl
 14. “First real guy who cared more about my brains and less about my breasts.” // Veronika Zemanova: Bio // mandatory.com
 15. Villa Enigma Virtual Tour
 16. 16,0 16,1 Biénne Huisman. Rent a palace for a king’s ransom // City Press (South Africa) 3 November 2013 14:01
 17. THE MYSTERY INSIDE THE ENIGMA MANSION // Cape Town Living (August 20, 2013 at 3:33am)
 18. The Enigma Mansion: Official website
 19. "Nude portraits of Veronika adorn the house" // City Press (South Africa)
 20. "Many of the rooms also include somewhat titillating exotic portraits of Veronika, perhaps adding to the mansion’s allure" // Top 5 most expensive beachside properties: The mysterious Enigma Mansion
 21. Okładka DVD
 22. The Ball (2003) w bazie Internet Movie Database (IMDb)