Gwóźdź logo.svg
Który fragment artykułu na Nonsensopedii cię bawi najbardziej?

Zgłoś go w konkursie Gwóźdź!

Yukio Hans Vorarlberna

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z Yukio)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Kenpachi jest w pobliżu!
Kenpachi jest w pobliżu!
UWAGA!!!
Kenpachi Zaraki zatwierdza ten artykuł!
Jeśli zamierzasz tu coś zepsuć, pamiętaj, że 11. dywizja czai się w pobliżu!
Pamiętaj!

KENPACHI TU JEST!
Yukio zwany też Yukio

Yukio Hans Vorarlberna – zwyczajny nastolatek pochodzenia arabskiego niemieckiego. Mieszka w mieście Naruki i należy do tajemniczej sekty agencji towarzyskiej organizacji zwanej Egzekjuszyn (czy tam Xcution). Jego zachowanie i włosy są całkowicie normalne: jest nastolatkiem uzależnionym od konsoli i włosami w stylu emo. Jego Mocny Full Fullbring nazywa się Invejders Mast Daj (jap. zajCenzura2.svgać najeźdźców).

Historia[edytuj • edytuj kod]

Nikt go nie rozumie, dlatego tworzy sztucznych rodziców

Od dziecka umiał korzystać z Mocnego Fulla Fullbringu. Już wtedy był zafascynowany emo i tworzył sobie sztucznych rodziców. Prawdziwi rodzice pytali się dlaczego nie mówi do nich. Yukio odpowiadał, że ich nie kocha i chciałby aby już nie żyli. Później podpier zabrał im cały majątek i wyjechał na wakacje do Egiptu. Kiedy dowiedział się o samobójstwie ojca, dostał napadu radości.


W „Wybielaczu”[edytuj • edytuj kod]

JEŚLI NIE CHCESZ PRZYPADKIEM ZAPOZNAĆ SIĘ Z TREŚCIĄ, KTÓREJ JESZCZE NIE ZNASZ, A NIE CHCESZ ZEPSUĆ SOBIE FRAJDY KLIKNIJ TU!

Kiedy Egzekjuszyn obiecało Truskawie odzyskać moce szynkoshinigami, Yukio sobie siedzi, siedzi i gra. Typowy nastolatek. Odzywa się dopiero kiedy Riruka wchodzi ze swoim domkiem z zabawkami. Mówi, że było widać jej gacie.

Truskawa osiąga Fullbring, wszystko cacy, lecz pojawia się ten zły i mówi, że chce walczyć z Ichigo. Yukio wyklikuje coś na konsoli i marchewa znika. Wtedy ten zły zostaje obezwładniony przez Rirukę (tej co było widać majtki) i jej pistolet na wodę.

Później, Kuugo mówi mu, że dochodzi już północ i pora spać. Chłopak mówi, że musi dobić level. Potem na życzenie Kuugo wpycha go i Ichigo do swojego Mocnego Fulla Fullbringa i tworzy im arenę niczym w tibii. Przychodzi Riruka z Orihime Inoue i chcą wejść tam, gdzie jest Ichigo. Chłopak je wpuszcza, po czym dziewczyna od majtek mówi, by zrobił im stół, ale on odmawia. Do akcji wkracza Orihime. Wypina biust i grzecznie prosi. Yukio jak zwykły nastolatek nie mógłby odmówić cycatej piękności. Kiedy wreszcie skończyli skillować, Yukio wita ich z powrotem i mówi, że jak byli w środku, on użył mega fajnego przycisku zwanego przyśpieszeniem, dzięki czemu skończyli trening szybciej.

Potem wszystkim się popCenzura2.svgiło poprzewracało w głowię. Twierdzili, że chłopak z urodą Edwarda, Tsukishima jest ich przyjacielem. Potem zły Kuugo zajCenzura2.svgał moce Fullbringa Truskawie i wziął dla siebie. Niedługo potem pojawia się Yukio, Riruka, Giriko i Jackie i zaczynają płakać, że Kuugo nie podzielił się z nimi mocą. Następnie częstuje ich swoim mieczem, oni upadają i wstają[1] i mają nowe super-kozackie moce. Truskawa zaczyna płakać i mieć myśli samobójcze, ale by go pocieszyć przybywa Gotei 13 i w nagrodę daje mu moce szyshinigami. Kurosaki od razu staje się szczęśliwy. Yukio przy pomocy swojego Mocnego Fulla Fullbringa tworzy nowe wymiary dla Fullbringerów i shinigami.

Jego przeciwnikiem jest kapitan 10 oddziału, Tōshirō Hitsugaya, który jest nawet niższy od niego. Jednak jak zwykłemu nastolatkowi, Yukio się nic nie chce, dlatego tylko sobie siedzi i czeka aż pan kapitan przyjdzie go naCenzura2.svgać. W końcu zjawia się, Yukio zaczyna gadać, że rodzice go nie kochali i ich okradł. Tworzy jakieś potworki, ale kapitanek użył ich przeciwko chłopakowi. Yukio zaczyna płakać i nerwowo w swojej kieszeni szuka żyletki, ale Hitsugaya zabija stworki. Chłopak nagle odzyskuje wiarę w świat i zaczyna się złowieszczo śmiać. Jednak kapitan zamroził go i powiedział, że ma usunąć ten wymiar.

Przypisy

  1. Bez sensu..