Gra:Strona 2,2: Różnice pomiędzy wersjami

Zaczął się mecz. Twoja drużyna nazwana została "Frajerzy".
Zaczął się mecz. Twoja drużyna nazwana została „Frajerzy”.
<poem>

'''Frajerzy : Buldogi'''
<center>'''Frajerzy : Buldogi'''</center>

1. minuta: Akcja Buldogów skrzydłem. Dośrodkowanie w pole karne, ale bramkarz świetnie interweniuje.
8. minuta: '''GOL! 1:0!''' Świetny rajd z piłką zawodnika Frajerów, strzał w dolny róg i prowadzenie 1:0.
15. minuta: '''GOL Z KARNEGO! 1:1!''' Kontrowersyjny karny dla Buldogów. Strałem w sam środek zawodnicy gości pokonują bramkarza.
24. minuta: Karny dla Frajerów, jednak minimalnie przestrzelili z 11 metrów!
</poem>

== Co teraz? ==

* [[Gra:Strona 2,21|Grasz dalej]].
* [[Gra:Strona +30|Kopiesz Howarda za ten karny dla rywali]].

Wersja z 23:36, 24 mar 2013

Frajerzy : Buldogi

8. minuta: GOL! 1:0! Świetny rajd z piłką zawodnika Frajerów, strzał w dolny róg i prowadzenie 1:0.
  15. minuta: GOL Z KARNEGO! 1:1! Kontrowersyjny karny dla Buldogów. Strałem w sam środek zawodnicy gości pokonują bramkarza.