Pomoc:Kopiowanie materiałów z Nonsensopedii

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Kopiowanie – czyli jak kopiować teksty z Nonsensopedii.

Na wiki[edytuj • edytuj kod]

Jeżeli chcesz skopiować tekst z Nonsensopedii na inne wiki, poniższy tekst atrybucji musi znaleźć się w szablonie atrybucji. Poniższy tekst jest własnością publiczną.

Ta strona zawiera treści z Nonsensopedii. Oryginalny artykuł był umieszczony pod nazwą Pomoc:Kopiowanie materiałów z Nonsensopedii. Lista autorów jest dostępna w historii strony. Tekst z Nonsensopedii jest udostępniony na licencji Creative Commons-Attribution-ShareAlike 3.0 Unported.

Wersja do skopiowania:

Ta strona zawiera treści z [https://nonsa.pl/ Nonsensopedii]. Oryginalny artykuł był umieszczony pod nazwą [https://nonsa.pl/wiki/{{FULLPAGENAMEE}} {{FULLPAGENAME}}]. Lista autorów jest dostępna w [https://nonsa.pl/index.php?title={{FULLPAGENAMEE}}&action=history historii strony]. Tekst z Nonsensopedii jest udostępniony na licencji [http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/legalcode Creative Commons-Attribution-ShareAlike 3.0 Unported].

Na inną stronę internetową (lub offline-ową wersję elektroniczną, jak płyta CD)[edytuj • edytuj kod]

Wersja do skopiowania (HTML nie jest w pełni obsługiwany przez wiki):

Ta strona zawiera treści z <a href="https://nonsa.pl/">Nonsensopedii</a>. Oryginalny artykuł był umieszczony pod nazwą <a href="https://nonsa.pl/wiki/Tu_wpisz_nazwę_strony_z podkreśleniami_zamiast_spacji">Tu wpisz nazwę strony</a>. Lista autorów jest dostępna w <a href="https://nonsa.pl/index.php?title=Tu_wpisz_nazwę_strony_z_podkreśleniami_zamiast_spacji&action=history">historii strony</a>. Tekst Nonsensopedii jest udostępniony na licencji <a href="http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/legalcode">Creative Commons-Attribution-ShareAlike 3.0 Unported</a>. 

Pamiętaj, aby zapisać stronę w kodowaniu UTF-8, co zapewni prawidłowe linkowanie.

W druku[edytuj • edytuj kod]

Przetwarzanie w druku materiałów udostępnionych na licencji CC-BY-SA-3.0 wymaga druku tekstu licencji i podania listy autorów stron. Przed drukiem tekstów z Nonsensopedii skontaktuj się z administratorem, aby omówić sytuację.

Kopiowanie wielu stron[edytuj • edytuj kod]

  • W przypadku kopiowania materiałów z wielu stron na jedną, powtórz tekst:
Oryginalny artykuł był umieszczony pod nazwą [https://nonsa.pl/wiki/{{FULLPAGENAMEE}} {{FULLPAGENAME}}]. Lista autorów jest dostępna w [https://nonsa.pl/index.php?title={{FULLPAGENAMEE}}&action=history historii strony].

lub

Oryginalny artykuł był umieszczony pod nazwą <a href="https://nonsa.pl/wiki/Tu_wpisz_nazwę_strony_z podkreśleniami_zamiast_spacji">Tu wpisz nazwę strony</a>. Lista autorów jest dostępna w <a href="https://nonsa.pl/index.php?title=Tu_wpisz_nazwę_strony_z_podkreśleniami_zamiast_spacji&action=history">historii strony</a>.

odpowiednią ilość razy, dla każdej z kopiowanych stron oddzielnie.