Gra:Strona 2,21: Różnice pomiędzy wersjami

M

Linia 1: Linia 1:
<poem>
36. minuta: '''GOL 1:2!''' Strzał z 20 metrów w górny róg bramki. Golkiper Frajerów nie miał nic do powiedzenia.
37. minuta: Czerwona kartka dla zawodnika Frajerów za rzucenie się na sędziego i próbę pobicia go.
45+1. minuta: '''GOL 1:3!''' Efektowny rajd z piłką, rykoszet i piękny gol! Bramkarz bezradny!
</poem>

== Co robisz? ==

* [[Gra:Strona 2,22|Gram dalej]].
* [[Gra:Strona 0,0009|Rzucam się na Webba]].

Aktualna wersja na dzień 19:37, 30 mar 2013

36. minuta: GOL 1:2! Strzał z 20 metrów w górny róg bramki. Golkiper Frajerów nie miał nic do powiedzenia.
  45+1. minuta: GOL 1:3! Efektowny rajd z piłką, rykoszet i piękny gol! Bramkarz bezradny!