XIV wiek: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
M
Linia 1: Linia 1:
<code>'Gdy byłem w twoim wieku...'</code>
'''XIV wiek''' - tak naprawdę chodzi o [[XVI wiek|wiek XVI]], ino że się kto rąbnął i kreseczkę o dwieście lat do przodu w nazwie w swej nieskończonej łaskawości przesunął wziął był.
:<code>~[[Twój Stary]]</code>

----


W XIV wieku działo się wiele, oj wiele...

W roku [[666]] po naszej erze rozpoczął się oficjalnie wiek XIV. Szybko uzyskał popularność wśród stałych bywalców [[XIII wiek|wieku XIII]], i zdobył kilka pierwszych miejsc na światowych listach przebojów [[Umc-metal|umcmetalowych]].

Trwał około 314 lat, nie zaś [jak podają bardziej wiarygodne źródła] [[100 lat]] lub 666 lat. Zakończył się w roku 616 przed naszą erą.

Wydawać by się mogło, że jakby tego nie liczyć, wiek nie może się skończyć zanim się zacznie. Otóż według [[Właściwość Andrzeja Leppera|Właściwości Andrzeja Leppera]], teorii [[Trójkąt|trójkątów]], ogólnych zasad [[liczby porąbane|Liczb porąbanych]] oraz [[kawa|kawy]] z [[Hiny|hińskiego]] [[termos]]u, zachodzi prawidłowość:

<math>[W] [tym] [miejscu] [wprowadz] [wzor]</math>

Tak więc:

<math>[W] [tym] [miejscu] [wprowadzono] [wzor] [ale] [sie] [odwzrowal]</math>

Z czego wynika:

<math>[Z] [tego] [miejsca] [wyprowadzono] [wzor]</math>

A zatem:

<math>[W] [tym] [miejscu] [nie] [ma] [wzoru]</math>

I wszystko jasne.

Wersja z 01:05, 14 lut 2006

'Gdy byłem w twoim wieku...'

~Twój Stary


W XIV wieku działo się wiele, oj wiele...

W roku 666 po naszej erze rozpoczął się oficjalnie wiek XIV. Szybko uzyskał popularność wśród stałych bywalców wieku XIII, i zdobył kilka pierwszych miejsc na światowych listach przebojów umcmetalowych.

Trwał około 314 lat, nie zaś [jak podają bardziej wiarygodne źródła] 100 lat lub 666 lat. Zakończył się w roku 616 przed naszą erą.

Wydawać by się mogło, że jakby tego nie liczyć, wiek nie może się skończyć zanim się zacznie. Otóż według Właściwości Andrzeja Leppera, teorii trójkątów, ogólnych zasad Liczb porąbanych oraz kawy z hińskiego termosu, zachodzi prawidłowość:

Tak więc:

Z czego wynika:

A zatem:

I wszystko jasne.