Mysz

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Budowa: Mysz składa się z: nóg, łap, głowy, oczu, uszu, sierściokłaczków, wąsów i ogona oraz różnych takich innych mikroskopijnych rzeczy.

Historia: hodowlę zapoczątkował Popiel. Na początku były same białe myszki, ale w drodze mutacji, eksperymentów w DNA itd. powstały inne kolory, rodzaje i rasy tego stworzenia. Popiel nagle stracił kontrolę nad swoją hodowlą i jego zmutowane myszy go zeżarły. Po tym rozproszyły się po świecie i tak się namnożyły, że są wszędzie.

Odmiany Myszy:

  1. Mysz biała (białe mięso)
  2. Mysz kolorowa (jest kolorowa, podobna do pisanki)
  3. Mysz mysiasta (taka zwykła co umie gryźć)
  4. Mysz ruda (wredna i mięsista)
  5. Motomysz z Marsa (zmotoryzowana mysz z Marsa)
  6. Myszka Mickie (gumiasta w smaku)
  7. Mysza Ta z Garfielda
  8. Mysz komputerowa (inaczej myszka)

Wymagania: Albo je ma, albo i nie ma.

Informacje podstawowe: Mysz to takie małe coś co se chodzi, je, pije, żyje.

Ciekawostki

1.)Ogon: Dlaczego jednych brzydzi, a drugich nie? A wszystko zaczęło się od tego, kiedy jakaś [bereciara] w epoce kamienia łupanego sprzątała stół i zobaczyła mysz białą (zapewne zwiała z hodowli popiela), która miała na ogonie owsiki, tasiemce i glisty ludzkie, które powyłaziły z jej dupy (mysiej, nie kobiecinej) i tak trochę brzydko wyglądały. Kobiescina nie lubiła robaków, ale nie wiedziała że to one. Myślała, ze to ogon. Był brzydki dla niej. Kiedy tak patrzyła na tą mysz spadł na nią żyrandol.

2.) Czemu myszy gustują w ogórkach? Bo w pomidorach też

3.) Dlaczego myszy mają głowę? To jest trudne pytanie i ma skomplikowaną odpowiedź. Jak już zostało wspomniane: W momencie, kiedy żyrandol spadał na bereciarę to myszy wtedy nie zgniotło ani nie zmiażdżyło łba. Inne myszy zobaczyły, ze głowa jest fajna i przydatna, bo można np. nią trawić.

4.) Dokonania myszy w dziedzinie nauki Ich anatomia pozwala na trawienie i dlatego one zdobyły złotego arbuza jak chciały jeść, ale im nie smakował, to zjadły gruszkę.

5.) Chuck Norris nie boi się myszy