Komisja Kontroli Gier i Zakładów

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wersja z dnia 12:07, 25 sty 2009 autorstwa Haello (dyskusja • edycje) (Garść informacji nt. idoli milonów.)
Potaknięcie

Komisja Kontroli Gier i Zakładów – trójka ponurych person, której jedynym zadaniem było potakiwanie głównoprowadzącemu wieczorne losowania Lotto. Komisja zdobyła popularność, bo przez lata była nie do zdarcia jak tapeta ze ściany i zdobiła studio telewizyjne nie bardziej natarczywie, niż tapeta zdobi ścianę. Skład komisji zmieniał się co program, co dodatkowo potęgowało wrażenie niezmienności z jaką zasiadający w niej ludzie wykonywali swoją funkcję. W 2006 roku na dobre zniknęli ze studia, przez co na forach internetowych rozpacz dała się we znaki fanom komisji.

Andrzej Wajda zamierza nakręcić film o komisji, o ich rozterkach życiowych i skandalach które nigdy nie miały miejsca.

Dziejowe wydarzenia z historii KKGiZ

  • VII 1410 - Bitwa pod Grunwaldem. Komisja sprawdzała zgodność co do przebiegu bitwy na pod. "Historia dla klasy 5".
  • XII 2004 – ktoś wkłada na głowy członków Komisji czapki Mikołajów.
  • X 2005 – jedna pani mówi: Witam, co obaliło mit jakoby komisanci byli niemi.
  • I 2006 – Komisja Kontroli Gier i Zakładów znika z ekranów telewizorów przy okazji wymiany starej oprawy audio-wizualnej. Wywołuje to ożywienie w Internecie.


Prawdziwość KKGiZ

Część opinii publicznej spekuluje co do prawdziwości ludzi siedzących za słynnym żółtym stołem. Grupa anonimowych nonsensopedystów po kilku latach badań (polegających na piciu piwa, oglądania "kina nocnego TV Trwam" oraz gra w Sapera Multiplayer) doszli do kilku tez.

Nogi w miskach

Komisja w celach relaksacyjnych maczała nogi w miskach, jak niektórzy widzowie przed telewizorami, czekającymi na swój film. Teza najbardziej prawdopodna.

Panie i panowie...lekkich obyczajów

Pod stołem zamiast misek mogli być... no właśnie. Na potwierdzenie tego argumentu jest milczenie Komisji. Mogło to być zorganizowane przez same Lotto, by KKGiZ nie miała wątów, jakoby na jedną wygraną przypada 1628405836405 losów kupionych w kiosku Ruchu.

Cyborgi

Ludzie-legendy mogli wogóle nie być ludźmi. Mogły to być prototypowe cyborgi szykowane przez kolejne rządy do podboju świata. Postęp nastąpił poprzez zainstalowanie w mózgach synsyntezatora mowy Ivona (patrz X 2005).

Zobacz też

Linki zewnętrzne

Szablon:Stubkul