Speedcore

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wersja z dnia 22:00, 22 lip 2009 autorstwa Level123 (dyskusja • edycje) (redakcja mojego starego artykułu)
Ty też możesz zagrać speedcore!

Speedcore – "Muzyka" słuchana zwykle przez arabskich terrorystów lub seryjnych morderców, która wyróżnia się okropnymi, szatańskimi okrzykami i prędkością powyżej 200 uderzeń na minutę, jednak rozdzielność jest tak duża, że często prędkość tej "muzyki" dochodzi do 1mln bmp. Speedcore w tempie jeszcze poniżej 1000 bmp przypomina drobinę techno, lecz powyżej 1000 bmp jedynie karabin maszynowy, a od 10 tyś już coś w rodzaju elektrycznej maszynki do golenia.

Słuchacze Speedcore

Słuchacze speedcore jak już wcześniej wspomniano nie należą do grupy ludzi prospołecznych. Muszą posiadać przynajmniej 1 kolczyk na języku, zażywać narkotyki, palić i nałogowo spożywać napoje alkoholowe. Są agresywni i odstraszają ludzi swoim wyglądem podobnie jak metale. Speedcore'owcy często chorują na padaczkę spowodu nadmiernej szybkości muzyki przez nich słuchanej... Najczęściej zdarza im się to, gdy próbują do niej tańczyć.


Jednak możemy wyróżnić jeszcze jedną grupę speedcorowców, a mianowicie tą, która słucha speedcore nałogowo z powodu niedoboru szybkiej muzyki. Właśnie ta grupa z dala omija piosenki o prędkości 200 bpm, a sięga po te 50.000 bpm, w których nie ma szatańskich okrzyków, w których nie ma melodi, w których nie ma nic oprócz dźwięku czegoś w rodzaju natrętnego owada. To tak jakbyśmy zamiast dzwonków z komórki, słuchali wibracji.

Choroby

Wszystko było by okej, gdyby nie to, że speedcore szkodzi naszemu zdrowiu. Choroby, których możemy się nabawić, słuchając go zbyt często, to:

  1. Niedowrażliwość uszu na dźwięki poniżej 200 bmp.
  2. Padaczka.
  3. Przyśpieszona reakcja (gdy czas reakcji wynosi mniej niż 0).
  4. Koszmary (jeśli posłuchasz odmiany ze złowrogimi okrzykami).
  5. Wstrząs dźwiękowy.
  6. Agresywność.

Gdy zauważysz u siebie jedną z wymienionych dolegliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą (A najlepiej z najbliższym szpitalem psychiatrycznym).