Ptokowcy
4
Wojujący
2

Adidas Jebulani – właśnie tą piłką będą grali zawodnicy. Najpierw zostanie ona napompowana
Koszulka Damiego przed wstąpieniem do Ptokistów

Witamy ze stadionu OZ, na którym rozpoczyna się mecz piłkarski Banda Ptoka vs Wojujący z Ptokiem! Drużyny zawierają graczy obydwu płci.

11          2

Rezerwowi: Exizu (1), Łahcim, Aleksandra Jasnowicka (12). Taa, to nazwisko.

J. Emdecki (85, cpt), Diabełko (22)

Szoferki nie było stać na wynajęcie rezerwowych, natomiast AVF zapił się na śmierć z powodu plotki rozpuszczonej przez Miśka, jakoby to Damiinho był martwy. Najnowsza wiadomość – AVF żyje i wystąpi w następnym meczu za Exe

Sędziują: Na linii Trojanin i Howard Webb, głównym sędzią jest Ihoy, technicznym – Arth. Chłopcami do podawania piłek są Michael Fisher i Michał Listkiewicz.

Mecz 1

Pierwsza połowa

Na boisko wychodzą już obydwie drużyny! Ptokiści zagrają ofensywnie, w ustawieniu 2-5-3. Napompowaną już Adidas Jebulani bierze do rąk Ihoy, który będzie sędziował ten mecz. Ptok niecierpliwi się już na ławce rezerwowych. Ihoy bierze gwizdek do swojej brudnej gęby i... zaczęli Szoferkowcy! Diabełko podaje do kapitana zespołu wojujących, Jana Wojciecha Mścichowskiego-Emdeckiego, woli jednak używać swojego drugiego nazwiska... Miloš Milošević do Exe, ten do Blue, ona podaje do Jeremy'ego Kowalsky'ego. Wciąż szoferkiści przy piłce, ale utrzymywani przez skromną defensywę Ptoka na swojej połowie... I zaatakował Damiinho, kontra Ptokistów, Dami do Barta, Bart przelobowuje Cerbera, do piłki dochodzi Marcimon, do dochodzącego po lewej (od punktu widzenia Exizu) stronie boiska Damiego, on do niekrytego Mrówy, nie ma spalonego, Mrówa sam na sam z bramkarzem i... GOOOOOL! Jeden do zera dla Ptokistów po pięknej akcji rozpoczętej przez Damiego! Wściekły Emdegger prowadzi piłkę na środek boiska. Ihoy każe mu iść szybciej. Emdecki razem z Diabełką rozpoczynają grę. Od razu bardziej dynamiczna gra Szoferkistów, Emdecki do Milosevicia, ten z pierwszej piłki oddaje, Em do Diabełki. Widać, że będziemy świadkami dobrego meczu. Na boisku nie widać prawie Miśka, gwiazdy reprezentacji wojaków. Teraz właśnie Misiek włącza się do akcji ofensywnej, podanie do Terrapodiana. On równolegle do linii bocznej, próbuje podać do Diabełki, ale werdyktem Webba aut... dla Szoferkowiczów! Widać... tak, piłka odbiła się od Podmiockiej. Wuwuzele ruskich, najętych przez Hansa Emdeckiego do kibicowania wojaków, są coraz głośniejsze... Blue z autu do Kowalskiego, on w pole karne do Exe, ale on potyka się na piłce... Proszę Państwa, IHOY WSKAZUJE NA RZUT KARNY! Vae protestuje, ale to nic nie daje, piłkę na jedenastce stawia Diabelko, 18 minuta gry, Diabelko... GOOOOOOL! I mamy 1-1, ale widać, coś chyba stało się Exizu w ręce, podchodzą do niego lekarze... Otrzymujemy informację, że Exizu złamał sobie nadgarstek. Zamiast niego na bramce stanie Damiinho, a miejsce Damiego otrzyma... wciąż banowany Głodnianin! Tak, Arth sygnalizuje zmianę. Za Exizu wchodzi z trzynastką Głodnianin, Dami ubiera natomiast zapasową bluzę bramkarską. W FC Głodno [2] grał właśnie na tej pozycji, więc nie powinien mieć większych problemów. Znowu rozpoczęcie ze środka boiska. 22 minuta. Leniwie rozgrywają Ptokiści. Podmiocka do Barta, ten wycofuje do Damiego. Głodnianin do Tymryma, dotychczas prawie się nieudzielającego. I... Kilkaset pseudokibiców wtargnęło właśnie na boisko! Ihoy przerywa spotkanie, wszyscy się ewakuują! No, to do zobaczenia jutro.

Druga połowa

Dziś obydwie drużyny wracają na boisko w tych samych składach. Rozpoczną Ptokiści, przy piłce stają Absflg i Podmiocka, Bart chyba został przez Ptoka wycofany na pozycję środkowego ofensywnego pomocnika. Absflg do Podmiockiej, ona do Barta, ten wycofuje do Głodnianina. Głodnianin wzdłuż linii bocznej do Podmiockiej, ona do Barta, Bart pięknie mija Cerbera, Miśka i Terrapodiana, pomagając sobie trochę ręką, ale Ihoy tego nie zauważa, po lewej stronie wybiega już Mrówa, Mrówa przy piłce, wchodzi w pole karne, próbuje go zatrzymać Somarczyk, MRÓWA! Ale Amoniak świetnie broni ten strzał... Zaczną od bramki Szoferkiści. Amoniak do Somara, ten z pierwszej piłki do Miśka, Jebulani ominęła czyhającego na nią Absflga. 54 minuta. Kontra Szoferkowców, Misiek samodzielnie omija kilku inkluzjonistów, świetne podanie do Milosevicia, Milosević, omija Wozikuszę I ŚWIETNIE BRONI DAMI, ale to nie koniec akcji, Damiinho co prawda wybił piłkę i GOOOOOOOLAA nie ma! Świetnie tą piłkę wybił, Milosević go przelobował, ale bramkarz Ptokistów zdołał wyciągnąć rękę tuż przed bramką i mamy rzut rożny, który wykona Holly. Blue, dośrodkowuje, i głową Milosević, ale bez skutku – Dami wyłapuje tą piłkę. Kontra Ptokistów. Marcimon, wciąż Marcimon, do Mrówy, on trochę biegnie, z pierwszej piłki oddaje do Marcimona, Podmiot, GOOOOOOOOOOOOL! Ale... Emdegger protestuje! Dochodzi do przepychanki z sędzią, Em przewraca Ihoya, i żółta kartka dla Emdeggera, który wciąż walczy... Ihoy sięga do drugiej kieszeni i mamy czerwoną kartkę dla Ema! Niezadowolony kapitan Szoferkowców schodzi z boiska i oddaje opaskę kapitańską Diabełce, po czym uśmiechnęty bije sobie brawo i dostaje drugą czerwoną kartkę! Siły NZPN ściągnęły go już z murawy. Diabełko i Kowalsky zaczynają od środka. Podanie do Milana Milosevicia, na codzień gracza FK Moskwa. Milosevic rozpoczyna rajd z piłką, okiwał Alchemika, Absflga, Vae, dośrodkowanie, ale marnuje tą szansę Diabelko, źle przyjął, piłka odbiła się od niego i zaskoczyła co prawda Damiinho, mimo to łapie tą piłkę kapitan Ptokistów. Diabelko ma jeszcze jakieś pretensje do Fishera, że go oślepił piłką. I żółtą kartkę otrzymuje Diabelko. Hani wstał z ławki i wykrzykuje kurwa do Ihoya, również otrzymuje żółtą kartkę. Ale już akcja Ptokistów, Bart do Głodnianina, Głodnianin, znalazł miejsce pomiędzy Somarczykiem a Miśkiem i GOOOOOOOOL! Już 3-1 wygrywają Ptokiści! Głodnianin wykonuje taniec radości przed Amoniakiem, po czym skrycie pokazuje mu środkowy palec. Amoniak ma zażalenia, zostaje ostrzeżony przez Ihoya. 72 minuta meczu, już chyba nic nie zmieni wyniku drużyny Ptoka, który opróżnia już dwudziestą pierwszą puszkę piwa. Nic się nie dzieje. 83 minuta, rzut wolny dla Szoferkowców z 30 metra boiska, wykona go Milosevic, podanie do Exe, Exe oddaje piłkę, Milosevic przedarł się przez obronę i jest w sytuacji sam na sam z Damim, omija go i GOL! 3:2, chyba jeszcze nie wszystko stracone dla Szoferkowców. Milosevic jest zdecydowanie najlepszym graczem ich drużyny. Od środka rozpoczną Bart i Podmiocka. Teraz taka zmiana na czas – za Absflga wprowadzona przez Ptoka Jasnowicka. Bart, do Mrówy, 88 minuta meczu, jeszcze szansa dla Ptokistów, chociaż już nic nie może powstrzymać ich wygranej, na prawą stronę boiska Mrówa, Alchemik, wciąż Alchemik, omija Terrapodiana, pomiędzy nogami Cerbera, sam na sam z Amoniakiem i GOOOLA nie ma, tylko rzut rożny dla Ptokowców. 90 minuta, Ihoy dolicza tylko jedną, dziwne... Z kornera będzie dośrodkowywał Vae. 91. minuta. Vaeee, Jasnowicka, dośrodkowanie i GOOOOOOOOOOOL! Podsumowanie wygranej zespołu Bentonicznego – głową strzelił Bart. Środek boiska. Rozpoczyna Diabelko, ale słyszymy już ostatni gwizdek Ihoya. 4-2.