Antarktyda

Brrr...

Pingwin na Antarktydzie

Szablon:T taka Sahara, tylko w drugą stronę. Totalne zadupie. Jak Wąchock. Jest tam dużo bieli, więc nie radzi się zabierać kawy, bo się jeszcze uplami ziemię. Stop. Wróć. Bo się uplami śnieg. Nie ma tam niczego, oprócz pingwinów i kilku stacji badawczych. Ludzie zamarzają w dwie minuty[1]. Nie ma tam nic. Śnieg. Śnieg i śnieg. Zimno i zima.

Atrakcje turystyczne

• Śnieg.
  • Zima.
  • Zimno.
  • Wysokie temperatury (co to jest -89 stopni?).

Co wziąć ze sobą na Antarktydę

• Duży słoik majonezu, jeśli wybierasz się na wyspy Sandwich.

Reprezentacja Antarktydy w Piłce Nożnej

Reprezentacja Antarktydy jest niezwykle silna, ze względu na dobrze wysportowane pingwiny. Pierwszy oficjalny mecz rozegrali w 1889 roku grając z Polską. Wygrali 3:1 po bramkach w 1, 45 i 86 minucie zdobytych przez Pingwina, Pingwina i Pingwina. Ogółem grali z Polską dwadzieścia trzy razy, wygrywając szesnaście meczów, ośmiokrotnie remisując i ponosząc jedną porażkę.

Do tej pory, w swojej historii spotkań międzynarodowych, wygrali z San Marino, Liechtensteinem, Gibraltarem oraz Polską.