Hasacz: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
M (Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to 217.172.255.105. Autor wycofanej wersji to Michalwadas.)
M (Jak zazwyczaj ;>)
Linia 1: Linia 1:
[[Grafika:Hasacz.gif|thumb|<center>Hasacz</center>]]'''Hasacz''' – istota ciągle uśmiechnięta. Jedna z wielu mitycznych stworzeń [[internet]]owych, tak jak np.: [[dziubdziub]] czy [[wirus]]. Stosunkowo łatwo go znaleźć, wystarczy poszukać.
{{redakcja}}
== Wygląd i charakterystyka ==
[[Grafika:Hasacz.gif|thumb|<center>Hasacz</center>]]'''Hasacz''' – istota ciągle uśmiechnięta. Jest jedną z wielu mitycznych stworzeń [[internet]]owych, tak jak np. [[Dziubdziub]]. Lecz tą można łatwo znaleźć. Mają zawsze [[kolor zielony|zielony kolor]] i piękny/słodki uśmiech. Do cech charakterystycznych zalicza sie również donośne gulgotanie w okresie godowym. Nie posiadają [[no]]sa lecz zapach wyczuwają całą powierzchnią ciała(ktoś wie jak smakuje biała bitmapa?). Ma jedną parę [[kolor czarny|czarnych]], ślicznych oczek. Ponadto hasacze są zbudowane z gumy, posiadajom kałczukowy kręgosłup (co tłumaczy ich nadzwyczajną gibkość)i dwie pary granitowych kopytek. Ich droga ewolucyjna nie jest do końća jasna. Istnieją jednak przypuszczenia że rozwineły sie z pradawnego skrzyżowania foki z psem. Przez lata wykształciły własną metode rozmnażania tzw. przez "kopiuj- wklej". Hasacze są endemitami, gdyż można je spotkać wyłącznie w internecie. Są usposobienia raczej łagodnego, jednak w chwili zagrożenia potrafią w ułamku sekundy znokautować oponenta silnym ciosem z klaty (z rozbiegu). Tak jak w każdym złożonym społeczeństwie mają oni [[król]]a. Robotnicy hasają, zaś król tylko siedzi i zgarnia chwalę.
Mają zawsze [[kolor zielony|zielony kolor]] i piękny uśmiech, określany jako ''słodki''. <br>Do cech charakterystycznych zalicza się również donośne gulgotanie w okresie godowym. Nie posiadają [[nos]]a, zapach wyczuwają całą powierzchnią ciała, więc potrafią stwierdzić jak smakuje biała bitmapa.

'''Hasacz''' ma jedną parę [[kolor czarny|czarnych]], ślicznych oczek. Ponadto jest zbudowany z gumy, posiada kałczukowy kręgosłup, dzięki czemu posiada nadzwyczajną gibkość. Jest także szczęśliwym posiadaczem dwóch par granitowych kopytek.
Droga ewolucyjna hasaczy nie jest do końća jasna. Istnieją jednak przypuszczenia, że rozwinęły się z pradawnego skrzyżowania foki z psem. Przez lata wykształciły własną metodę rozmnażania tzw. przez ''kopiuj- wklej''.

'''Hasacze''' są endemitami, gdyż można je spotkać wyłącznie w internecie. Są usposobienia raczej łagodnego, jednak w chwili zagrożenia potrafią w ułamku sekundy znokautować oponenta silnym ciosem z klaty. Tak, jak w każdym złożonym społeczeństwie, mają oni [[król]]a. Robotnicy hasają, zaś król tylko siedzi i zgarnia chwałę.


===Linki zewnętrzne===
===Linki zewnętrzne===

Wersja z 13:35, 11 paź 2006

Hasacz

Hasacz – istota ciągle uśmiechnięta. Jedna z wielu mitycznych stworzeń internetowych, tak jak np.: dziubdziub czy wirus. Stosunkowo łatwo go znaleźć, wystarczy poszukać.

Wygląd i charakterystyka

Mają zawsze zielony kolor i piękny uśmiech, określany jako słodki.
Do cech charakterystycznych zalicza się również donośne gulgotanie w okresie godowym. Nie posiadają nosa, zapach wyczuwają całą powierzchnią ciała, więc potrafią stwierdzić jak smakuje biała bitmapa.

Hasacz ma jedną parę czarnych, ślicznych oczek. Ponadto jest zbudowany z gumy, posiada kałczukowy kręgosłup, dzięki czemu posiada nadzwyczajną gibkość. Jest także szczęśliwym posiadaczem dwóch par granitowych kopytek. Droga ewolucyjna hasaczy nie jest do końća jasna. Istnieją jednak przypuszczenia, że rozwinęły się z pradawnego skrzyżowania foki z psem. Przez lata wykształciły własną metodę rozmnażania tzw. przez kopiuj- wklej.

Hasacze są endemitami, gdyż można je spotkać wyłącznie w internecie. Są usposobienia raczej łagodnego, jednak w chwili zagrożenia potrafią w ułamku sekundy znokautować oponenta silnym ciosem z klaty. Tak, jak w każdym złożonym społeczeństwie, mają oni króla. Robotnicy hasają, zaś król tylko siedzi i zgarnia chwałę.

Linki zewnętrzne

Szablon:Stubzwi