(subtelniejsze)
Linia 1: Linia 1:
v{{strona półzabezpieczona}}
<!-- Spokojnie, ludzie... napijcie się herbaty, posłuchajcie jakiejś muzyki relaksacyjnej... zaraz przejdzie... -->
'''Howard Webb'''(1971-2008 [*] ) – angielski sędzia piłkarski prowadzący mecze w Premier League oraz międzynarodowy.
'''Howard Webb''' – angielski sędzia piłkarski prowadzący mecze w [[Premier League]] oraz międzynarodowy. Prawdopodobnie jedyny człowiek na świecie, którego w ciągu jednej sekundy znienawidziło ok. 50 mln ludzi(wliczając polonię). Obecne miejsce jego pobytu nie jest znane, prawdopodobnie ukrywa sie gdzieś w dżungli amazońskiej.

Stronniczy sędzia, odpowiedzialny za porażkę Naszych Chłopców na Euro 2008. Cieszy się szczerą nienawiścią Biało-czerwonych kibiców.

Prawdopodobnie w najbliższym czasie zostanie zlinczowany przez rozwścieczałych kibiców, którzy nigdy mu tego nie darują.

Tu huju zajebany !!!!!!!

=== Why?? ==
For money - tak przynajmniej uważa większość mieszkańców pewnego kraju nad Wisłą. W 93 minucie meczu wpadł nagle na pomysł(a może myślał o tym już na śniadaniu - nie wiadomo), żeby dla jaj podyktować karnego dla Austrii, który nic im nie dawał, a nas praktycznie wypieprzał z turnieju. No i swój pomysł zrealizował.

{{przypisy}}
Linia 20: Linia 9:
{{stubspo}}
{{stubspo}}
[[Kategoria:Sędziowie]]
HAHHAHA zajebiste;d

Huj, sprzedawca, pedał z zawodu policjant w niemieckich pornosach,pierdolony kalosz. Dał się sprzedać Austryjakom, dal im remis, podyktował karny w meczu ME 2008 Polska - Austria w ostatniej minucie, na skutek tego polska ma minimalne szanse na wyjście z gr. Po za tym kawał huja, skurwisyna gnoja i jebanego pedała z Angli. Obecnie chowa się przed Polskimi kibicami i przed całem Polskim narodem!!!

Howard jesteś gównogębnym psią pałą, pieprz gówno przez rure betonie. kabanie, masz klate jak szczur czoło skurwysyński chujcu. masz dupsko jak słonica po zalotach słonia. trędowaty koci landrynie, masz grzywkę jak Hanka Bielicka pod pachami wyjebany szczotkuj zęby pastą stolcową. śsij pyte zawszony psi rzygu smyrany po twarzy przez własnego starego. zrobie ci z mordy origami ty tępy świniopasie z sierra leone. twoja stara ma wytatyłowany na dupie napis: "wal śmiało, pies szczepiony".

Howard Webb tak nazywa się pan który potrafi czarować karne z kapelusza jak ten w meczu Polska - Austria (1:1) jeśli uważasz go za chuja wyślij to wszystkim na gg i podpisz się niech zobaczy ilu Polaków chce go zajebać pozdro... Kamil Bart Ari kurzi5, Mike, Domkow, Ava, Q.., Shi, Kondi, Jungel, MaksiuBee [tu miejsce na twój nick/imię]

SŁABYM WRZUTOM MÓWIMY NIE !!!

== '''Linki zewnętrzne:''' ==

Wersja z 23:40, 12 cze 2008

v

Howard Webb – angielski sędzia piłkarski prowadzący mecze w Premier League oraz międzynarodowy. Prawdopodobnie jedyny człowiek na świecie, którego w ciągu jednej sekundy znienawidziło ok. 50 mln ludzi(wliczając polonię). Obecne miejsce jego pobytu nie jest znane, prawdopodobnie ukrywa sie gdzieś w dżungli amazońskiej.