Płyn do mycia naczyń

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Proszę pana ja tu tylko myję.

Płyn do mycia naczyń o płynie do mycia naczyń
Zwykły płyn do mycia naczyń
Inny płyn do mycia naczyń
Wiodący płyn do mycia naczyń
Popularny płyn do mycia naczyń

Płyn do mycia naczyń – mikstura przyrządzona przez szamanów do torturowania niewolników. Niewolnicy musieli myć w tym wszystko w czym trzymało się jedzenie – miski, talerze, ogień itp. Koło XX wieku ktoś również zmieszał kilka substancji i otrzymał podobny płyn. Aktualnie mężowie torturują nim żony, żony torturują nim mężów, matki torturują nim dzieci itd.

Rodzaje płynów do mycia naczyń

Ze względu na występowanie płyny do mycia naczyń możemy podzielić na kilka grup:

  • Zwykłe – po prostu zwykłe płyny do mycia naczyń, występują głównie w reklamach innych płynów, rzadko można je spotkać na normalnej półce w sklepie.
  • Inne – ze względu na to, że są inne wiadomo o nich jedynie tyle, że występują w reklamach innych płynów.
  • Wiodące – występują również głównie w reklamach i tam są zwykle gorsze od reklamowanego płynu, występują często, bo dla każdego każdy płyn może być wiodący.
  • Popularne – takie, które nie wiadomo czemu cieszą się dużą popularnością, oczywiście również występują głównie w reklamach konkurencji.

Występowanie płynów do mycia naczyń

Płyny do mycia naczyń można spotkać w wielu miejscach. Najpopularniejsze to:

  • stoisko z chemią w supermarkecie
  • półka tuż obok artykułów spożywczych w naszym osiedlowym sklepiku
  • koszyk z przecenami w supermarkecie
  • zlew w naszym domu lub w domu naszych znajomych
  • kartka gdzieś w kolorowej gazecie dla pań gdzie znajduje się próbka płynu do mycia naczyń
  • budka z kebabami
  • śmietnik – tam trafiają płyny do mycia naczyń ze zbyt dużą ilością żrących bakterii

Jak wygląda płyn do mycia naczyń?

Płyn do mycia naczyń jest w dużej, ale poręcznej butelce i znajduje się w jednym z w/w miejsc. Na jego opakowaniu zwykle możemy znaleźć napis „płyn do mycia naczyń”, rzadziej „płyn do mycia szyb”, „szampon” lub „żel pod prysznic”. Na buteleczce narysowana jest zazwyczaj cytrynka, aloes, jabłuszko. Przeważnie widnieje na nim informacja, że jest znacznie lepszy od zwykłych/innych/wiodących/popularnych płynów. Informacja o jego składzie chemicznym znajduje się gdzieś tam, napisana drobnym maczkiem.

W płynie do mycia naczyń występują żrące bakterie?

Tak, tak – w płynie do mycia naczyń występują liczne gatunki żrących bakterii. Potwierdziły to dziesiątki testów naukowych i badań klinicznych. Te bakterie znajdują się tam, ponieważ ktoś musi zjeść resztki po obiedzie, a bakterie żrące żrą najlepiej i najwięcej. Im więc płyn działa szybciej i skuteczniej, tym więcej żrących bakterii się tam znajduje. Pamiętajmy także, że gdy ktoś zmusi nas już do mycia naczyń musimy dobrze zabezpieczyć swoje dłonie przed żrącymi bakteriami.