Edytujesz „Daria (imię)”

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Uwaga: Nie jesteś zalogowany. Jeśli wykonasz jakąkolwiek zmianę, Twój adres IP będzie widoczny publicznie. Jeśli zalogujesz się lub utworzysz konto, Twoje zmiany zostaną przypisane do konta, wraz z innymi korzyściami.

Ta edycja może zostać anulowana. Porównaj ukazane poniżej różnice między wersjami, a następnie zapisz zmiany.

Aktualna wersja Twój tekst
Linia 1: Linia 1:
{{sur|imienia|[[Daria|osoby mające tak na imię]]}}
{{sur|imienia|[[Daria|osoby mające tak na imię]]}}
'''Daria''' – imię żeńskie pochodzenia perskiego z okresu powstania pierwszego prymitywnego jak na ówczesne realia [[państwo|państwa]], powstałe w wyniku połączenia fraz: „Darł ryja”. Prawdopodobnie tak pierwsi osadnicy tych terenów mówili na nierozgarnięte i głupkowato wybuchające dziewczynki. Dodać trzeba, że imię to może mieć również źródło w tym, iż kobiety noszące imię Daria, na zabój zakochują się w swojej ofierze i nigdy nie dają jej spokoju, kiedy tylko ofiara nie przyjmuje zalotów kobiety te ciągle płaczą i „Drą ryja” , że one tak bardzo go kochają. W 90 % z natury ofiarami są istoty męskie o imieniu Tomasz lub Piotr, gdyż żaden inny, choćby święty by z nimi nie wytrzymał.
'''Daria''' – imię żeńskie pochodzenia perskiego z okresu powstania pierwszego prymitywnego jak na ówczesne realia [[państwo|państwa]], powstałe w wyniku połączenia fraz: „Darł ryja”. Prawdopodobnie tak pierwsi osadnicy tych terenów mówili na nierozgarnięte i głupkowato wybuchające dziewczynki.Dodać trzeba, że imię to może mieć również źródło w tym, iż kobiety noszące imię Daria, na zabój zakochują się w swojej ofierze i nigdy nie dają jej spokoju, kiedy tylko ofiara nie przyjmuje zalotów kobiety te ciągle płaczą i „Drą ryja” , że one tak bardzo go kochają. W 90 % z natury ofiarami są istoty męskie o imieniu Tomasz lub Piotr, gdyż żaden inny, choćby święty by z nimi nie wytrzymał.


== Zachowanie ==
== Zachowanie ==
Cc-white.svg Wszystko, co napiszesz na Nonsensopedii, zgadzasz się udostępnić na licencji cc-by-sa-3.0 i poddać moderacji.
NIE UŻYWAJ BEZ POZWOLENIA MATERIAŁÓW OBJĘTYCH PRAWEM AUTORSKIM!
Anuluj Pomoc w edycji (otwiera się w nowym oknie)

Szablony użyte w tym artykule: