Edytujesz „Dyskusja użytkownika:Gildo”

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
To jest strona dyskusji. Pamiętaj o podpisaniu swojej wypowiedzi za pomocą czterech tyld (~~~~).

Uwaga: Nie jesteś zalogowany. Jeśli wykonasz jakąkolwiek zmianę, Twój adres IP będzie widoczny publicznie. Jeśli zalogujesz się lub utworzysz konto, Twoje zmiany zostaną przypisane do konta, wraz z innymi korzyściami.

Ta edycja może zostać anulowana. Porównaj ukazane poniżej różnice między wersjami, a następnie zapisz zmiany.

Aktualna wersja Twój tekst
Linia 37: Linia 37:
P.S. Podpisuj się czterema tyldami, własnie tak:<nowiki>~~~~</nowiki>. Po zapisaniu tekstu pojawi się takie coś: [[Użytkownik:Antecorda|Antecorda]] 15:10, 26 lis 2006 (UTC)
P.S. Podpisuj się czterema tyldami, własnie tak:<nowiki>~~~~</nowiki>. Po zapisaniu tekstu pojawi się takie coś: [[Użytkownik:Antecorda|Antecorda]] 15:10, 26 lis 2006 (UTC)
:Wobec tego proponuję zrobić coś takiego:
:Wobec tego proponuję zrobić coś takiego:
:#Ponownie edytujesz arta, ale z PRAWDZIWYM imieniem i nazwiskiem tego gościa. Dlaczego? A czy naprawdę uważasz, że jak napiszesz: Jerzy Zadłużeniowski, to wszyscy będą rechotać ze śmiechu? Zwłaszcza, że sam przyznajesz, iż gość poza DG nie jest specjalnie znany. Proponuję Ci zrobić tak, jak z [[Jacek Kurski|Kurskim]] - ksywkę "Zadłużeniowski" możesz dać pomiędzy imieniem i nazwiskiem. Wtedy wszystko będzie jasne i zrozumiałe. OK, jeszcze inaczej - jeśli chcesz pisać arta "mrugając okiem" do słuchacza, to musisz mieć przynajmniej 70% pewność, że on to mrugnięcie zrozumie. Jeśli nie będzie wiedział o kogo chodzi, to po co mrugać?
:#Ponownie edytujesz arta, ale z PRAWDZIWYM imieniem i nazwiskiem tego gościa. Dlaczego? A czy naprawdę uważasz, że jak napiszesz: Jerzy Zadłużeniowski, to wszyscy będą rechotać ze śmiechu? Zwłaszcza, że sam przyznajesz, iż gość poza DG nie jest specjalnie znany. Proponuję Ci zrobić tak, jak z [[Jacek Kurski|Kurskim]] - ksywkę "Zadłużeniowski" możesz dać pomiędzy imieniem i nazwiskiem. Wtedy wszystko będzie jasne i zrozumiałe.


:OK, jeszcze inaczej - jeśli chcesz pisać arta "mrugając okiem" do słuchacza, to musisz mieć przynajmniej 70% pewność, że on to mrugnięcie zrozumie. Jeśli nie będzie wiedział o kogo chodzi, to po co mrugać?
:# [[Nonsensopedia]] nie jest z założenia drugą [[Wikipedia|Wikipedią]], ale jest encyklopedią i właśnie takie rzeczy jak imię, nazwisko i data urodzenia, czyli najbardziej podstawowe dane o człowieku po prostu MUSZĄ się znaleźć w haśle! Pomyśl sobie co by to było, gdyby powstały dwa hasła o Janie Długoszu. Jedno mówiło by o kronikarzu z czasów Jagiellonów, a drugie o współczesnym pisarzu, o tym samym imieniu i nazwisku. Czytając takie arty (w których, według Ciebie, nie było by żadnych informacji o dacie urodzenia) robiłyby tylko niepotrzebny mętlik i w efekcie, cel jakim jest rozśmieszenie czytelnika, nie zostałby osiągnięty.


:#2 [[Nonsensopedia]] nie jest z założenia drugą [[Wikipedia|Wikipedią]], ale jest encyklopedią i właśnie takie rzeczy jak imię, nazwisko i data urodzenia, czyli najbardziej podstawowe dane o człowieku po prostu MUSZĄ się znaleźć w haśle! Pomyśl sobie co by to było, gdyby powstały dwa hasła o Janie Długoszu. Jedno mówiło by o kronikarzu z czasów Jagiellonów, a drugie o współczesnym pisarzu, o tym samym imieniu i nazwisku. Czytając takie arty (w których, według Ciebie, nie było by żadnych informacji o dacie urodzenia) robiłyby tylko niepotrzebny mętlik i w efekcie, cel jakim jest rozśmieszenie czytelnika, nie zostałby osiągnięty.
:# Ależ pisz, pisz! :-))) Fajnie edytujesz, co już [[Użytkownik:Szoferka|Szoferka]] zauważyła :-))) Pozdrawiam [[Użytkownik:Antecorda|Antecorda]] 08:09, 3 gru 2006 (UTC)

:#3Ależ pisz, pisz! :-))) Fajnie edytujesz, co już [[Użytkownik:Szoferka|Szoferka]] zauważyła :-))) Pozdrawiam [[Użytkownik:Antecorda|Antecorda]] 08:09, 3 gru 2006 (UTC)
Cc-white.svg Wszystko, co napiszesz na Nonsensopedii, zgadzasz się udostępnić na licencji cc-by-sa-3.0 i poddać moderacji.
NIE UŻYWAJ BEZ POZWOLENIA MATERIAŁÓW OBJĘTYCH PRAWEM AUTORSKIM!
Anuluj Pomoc w edycji (otwiera się w nowym oknie)

Szablon użyty w tym artykule: