Edytujesz „International level”

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Uwaga: Nie jesteś zalogowany. Jeśli wykonasz jakąkolwiek zmianę, Twój adres IP będzie widoczny publicznie. Jeśli zalogujesz się lub utworzysz konto, Twoje zmiany zostaną przypisane do konta, wraz z innymi korzyściami.

Ta edycja może zostać anulowana. Porównaj ukazane poniżej różnice między wersjami, a następnie zapisz zmiany.

Aktualna wersja Twój tekst
Linia 1: Linia 1:
[[File:Leo_Beenhakker.jpg|thumb|200px|Leo Beenhakker godnie prezentuje ''international level'']]'''International level''' (z [[Leo Beenhakker|Leo]], ''internaszjonal lejwel'', ''poziom międzynarodowy'') – koncepcja gry prezentowana przez nadwornego selekcjonera [[Reprezentacja Polski w piłce nożnej|polskiej reprezentacji piłkarskiej]] w latach 2006–2009, [[Leo Beenhakker|Leo Beenhakkera]].
[[Grafika:LeoBeenhakker.jpg|thumb|right|Leo Beenhakker godnie prezentuje ''international level'']]'''International level''' (z [[Leo Beenhakker|Leo]], ''internaszjonal lejwel'', ''poziom międzynarodowy'') – koncepcja gry prezentowana przez nadwornego selekcjonera [[Reprezentacja Polski w piłce nożnej|polskiej reprezentacji piłkarskiej]] w latach 2006–{{CURRENTYEAR}}, [[Leo Beenhakker|Leo Beenhakkera]].


== Ogólny zarys ==
==Ogólny zarys==
Koncepcja ''international level'' opiera się na powoływaniu do kadry piłkarzy, którzy nie lubią wyrażać swojego zdania, będących w przyjacielskich relacjach z selekcjonerem oraz nowych, młodych, którzy jeszcze boją się wyrażać swoje opinie, niekoniecznie zasługujących na to swoim poziomem<ref>''Team spirit'', z Leo, ''duch drużyny''</ref>. Ale nie na tym ''international level'' polega. Na nic zostanie piłkarzem miesiąca i strzelanie masy bramek w Bundeslidze, bycie najszybszym napastnikiem w [[Ligue 1]] czy wykonywanie cudów w bramce w [[Premiership]]<ref>[[Artur Wichniarek]], [[Ireneusz Jeleń]], [[Tomasz Kuszczak]]</ref>, jeśli masz swoje zdanie – nie pasujesz do koncepcji trenera. Obowiązuje bezwzględny zakaz spożywania [[Wódka|alkoholu]], bo przecież piłkarze to roboty, a nie normalni ludzie. Jeśli coś się posypie – panuje chaos.
Koncepcja ''international level'' opiera się na powoływaniu do kadry piłkarzy, którzy nie lubią wyrażać swojego zdania, będących w przyjacielskich relacjach z selekcjonerem oraz nowych, młodych, którzy jeszcze boją się wyrażać swoje opinie, niekoniecznie zasługujących na to swoim poziomem<ref>''[[team spirit]]'', z Leo, ''duch drużyny''</ref>. Ale nie na tym ''international level'' polega. Na nic zostanie piłkarzem misiąca i strzelanie masy bramek w [[Bundeslidze]], bycie najszybszym napastnikiem w [[Ligue 1]] czy wykonywanie cudów w bramce w [[Premiership]]<ref>[[Artur Wichniarek]], [[Tomasz Kuszczak]]</ref>, jeśli masz swoje zdanie – nie pasujesz do koncepcji trenera. Obowiązuje bezwzględny zakaz spożywania [[alkohol]]u, bo przecież piłkarze to roboty, a nie normalni ludzie. Jeśli coś się posypie – panuje chaos.


== Krytyka ==
==Krytyka==
Oczywistym jest, że selekcjoner pozwala na krytykę swojej kadry, jeśli jej gra idzie kiepsko, i za wyniki bierze pełną odpowiedzialność na siebie, lecz oczywistym jest też, że po każdej takiej krytyce będzie on oburzony, powie, że to wszystko wina piłkarzy i się obrazi. Odpowiedzi w stylu [[emo]] są na porządku dziennym (''wy nie rozumiecie mojej koncepcji gry!''<ref>Brakuje tu kwestii o pocięciu się, niestety</ref>).
Oczywistym jest, że selekcjoner pozwala na krytykę swojej kadry, jeśli jej gra idzie kiepsko, i za wyniki bierze pełną odpowiedzialność na siebie, lecz oczywistym jest też, że po każdej takiej krytyce będzie on oburzony, powie, że to wszystko wina piłkarzy i się obrazi. Odpowiedzi w stylu [[emo (ludzie)|emo]] są na porządku dziennym (''wy nie rozumiecie mojej koncepcji gry!''<ref>brakuje tu kwestii o pocięciu się, niestety</ref>).


==Zobacz też==
{{przypisy}}
* [[Leo Beenhakker]]
{{stub|pił}}
* [[Reprezentacja Polski w piłce nożnej]]
{{Piłka nożna}}


{{przypisy}}
[[Kategoria:Piłka nożna]]
[[Kategoria:Piłka nożna]]
Cc-white.svg Wszystko, co napiszesz na Nonsensopedii, zgadzasz się udostępnić na licencji cc-by-sa-3.0 i poddać moderacji.
NIE UŻYWAJ BEZ POZWOLENIA MATERIAŁÓW OBJĘTYCH PRAWEM AUTORSKIM!
Anuluj Pomoc w edycji (otwiera się w nowym oknie)

Szablony użyte w tym artykule: