Edytujesz „Julia (imię)”

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Uwaga: Nie jesteś zalogowany. Jeśli wykonasz jakąkolwiek zmianę, Twój adres IP będzie widoczny publicznie. Jeśli zalogujesz się lub utworzysz konto, Twoje zmiany zostaną przypisane do konta, wraz z innymi korzyściami.

Ta edycja może zostać anulowana. Porównaj ukazane poniżej różnice między wersjami, a następnie zapisz zmiany.

Aktualna wersja Twój tekst
Linia 1: Linia 1:
Julia to znak rze jest rybą tłustą i zabitą julia lubi być jedzona przez rekiny i nie dziwmy się rze rekiny lubią jeśc julie.Itagrze mają na nią hrypke
'''Julia''' – żeńskie imię wywodzące się jeszcze ze starożytnego Rzymu od nazwy rodu „Juliusze”. Pierwotna forma imienia brzmiała [[Juliusz (imię)|Juliusz]], ale w związku z problemami, które pojawiły się przy obchodzeniu prawa w przypadku związków homoseksualnych oraz protestów ludzi domagających się zmiany płci wprowadzono do użytku imię Julia. W związku z powyższym Julia znana jest ze swojej męskiej natury. W starożytnym Rzymie imię to oznaczało „piękny kwiat”, co oznacza dwie rzeczy:
* Razem z imieniem Julie dziedziczą również piękno (chyba, że coś pójdzie zdecydowanie nie tak).
* Każda Julia to „piękny kwiatek”, choć równie dobrze „niezły kwiatek”, „niezłe ziółko”, „dobry krejzol”, „zdrowy nicpoń”, „krnąbrny gamoń” itp.

== Charakter i zachowanie ==
Uwielbia robić sobie zdjęcia, na których figuruje jako osoba z bujnymi wąsami lub nosem przylepionym do szyby na przystanku autobusowym. Jej ulubionym zwierzęciem jest rybka, którą zawsze chętnie głaszcze.
Julia jest nieobliczalna i szalona, zawsze lepiej omijać ją szerokim łukiem. Wprost kocha narzucać się innym ludziom, bardzo często mówi od rzeczy, w ogóle nie trzymając się kontekstu rozmowy. Julia także często się wymądrza i rządzi innymi. Był jeden przypadek, że jak kłamała to zamiast długiego nosa wyrosły jej bujne wąsy.

{{Imiona}}
[[Kategoria:Imiona]]
Cc-white.svg Wszystko, co napiszesz na Nonsensopedii, zgadzasz się udostępnić na licencji cc-by-sa-3.0 i poddać moderacji.
NIE UŻYWAJ BEZ POZWOLENIA MATERIAŁÓW OBJĘTYCH PRAWEM AUTORSKIM!
Anuluj Pomoc w edycji (otwiera się w nowym oknie)

Szablony użyte w tym artykule: