Nonźródła:List amotywacyjny

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z List amotywacyjny)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Sasza Piłatow
Warszawa. Dn. 07.12.2010 r.
ul. Przy Agorze 10

03-279 Warszawa
Tel. (22) 819 01 34

Ktokolwiek


PODANIE

W ZWIĄZKU Z MNOŻĄCYMI SIĘ JAK KRÓLIKI OGŁOSZENIAMI O TANIEJ SILE ROBOCZEJ JA, SASZA ANDRIEJEWICZ PIŁATOW, ZGŁASZAM SWOJE USŁUGI. TAK JAK ZAŁĄCZYŁEM W MOIM ŻYCIORYSIE, UKOŃCZYŁEM POLITECHNIKĘ KIJOWSKĄ, KIEDY ROSJANIE ZABRALI NAM RAKIETY I ODTĄD JAKO FIZYK JĄDROWY NIE BARDZO MAM SIĘ GDZIE ZGŁOSIĆ. WSZELKIE PODJĘTE PRZEZE MNIE PRÓBY SKOŃCZYŁY SIĘ FIASKIEM, PONIEWAŻ NIE DOŚĆ DOBRZE WYZWALAŁEM KOREĘ POŁUDNIOWĄ ORAZ IZRAEL. TAK MI PRZYNAJMNIEJ POWIEDZIANO.

POLSKA SZCZEGÓLNIE MI SIĘ PODOBA, CO WIĘCEJ, CHIŃSKIE CIASTKO WYWRÓŻYŁO MI, ŻE MOJA NASTĘPNA ROZMOWA O PRACĘ ZAKOŃCZY SIĘ SUKCESEM. POMYŚLAŁEM WIĘC „SASZKA, WPIERIOD, ULŻYJ SOBIE I NAPISZ TO PODANIE”. NO TO PISZĘ. MOJE ZALETY TO: ŚWIETNA PAMIĘĆ, UMIEJĘTNOŚCI W MATEMATYCE, ŚWIETNA PAMIĘĆ, UMIEJĘTNOŚĆ KIEROWANIA ZESPOŁEM. PONADTO JESTEM DOBRY W MATEMATYCE I UKOŃCZYŁEM SZKOŁĘ, BĘDĄC WŚRÓD 85% NAJLEPSZYCH UCZNIÓW. SZUKAM WYZWAŃ, KTÓRE SPRAWDZĄ MOJE CIAŁO I UMYSŁ, PONIEWAŻ TE DWIE RZECZY SĄ ZWYKLE NIEROZERWALNE. LATA SPĘDZONE W WIĘZIENIU JAKO RECYDYWISTA NAUCZYŁY MNIE REGULARNOŚCI ORAZ POWTARZALNOŚCI, ZAŚ NIEZAPOMNIANE DNI W OSZKLONEJ SIEDZIBIE DNIPROBANKU, GDZIE PEŁNIŁEM FUNKCJĘ ELIMINATORA OKRUCHÓW NA 12 PIĘTRACH, WYROBIŁY BIEGŁE NACISKANIE GUZIKA. W PRZYSZŁYM MIEJSCU ZAROBKOWANIA SZUKAM MOŻLIWOŚCI SAMODOSKONALENIA SIĘ ORAZ POZNANIA NOWEJ DEFINICJI SŁOWA 'PARANOJA'. NA POCZĄTKU NIE MUSZĘ MIEĆ SWOJEGO SAMOCHODU, JEDNAK JAKBY ZAINTERESOWAŁY SIĘ MNĄ PÓŹNIEJ OBCE WYWIADY, TO WOLAŁBYM, CO ZROZUMIAŁE, UCIEKAĆ CO SIŁ. ALBO PRZED NIMI, ALBO PRZED WAMI, NIE BĘDĘ MÓWIŁ O CO CHODZI.

ZOBOWIĄZUJE SIĘ NIE DYMAĆ SEKRETARKI.

JAKO FIZYK JĄDROWY CHCIAŁBYM WIĘC TU, PRZY AGORZE, DAĆ OGŁOSZENIE JAKIEŚ, ŻEBY BYĆ DLA WAS GOTOWYM I NAUCZYĆ WAS WCISKAĆ GUZIKI JAK TRZA. TO MOŻE DZIWNE, ŻE AKCES ZGŁASZAM PRZEZ GAZETĘ, ALE NIE CHCECIE PRZYJMOWAĆ ZGŁOSZEŃ ANI FIZYKÓW JĄDROWYCH, ANI PRACOWNIKÓW WYWIADU. NIE WIEM, CZEMU. W ROSJI I NA UKRAINIE TAK WŁAŚNIE ROBIMY I NASZE KRAJE KWITNĄ STOPNIOWO KILOMETR PO KILOMETRZE W ODLEGŁOŚCI OD STOLICY.

Z poważaniem,
Aleksander „Sasza” Piłatow.


Załączniki:

  1. Dyplom ukończenia Politechniki Kijowskiej,
  2. Zdjęcie,
  3. Ksero uprawnień w zakresie obsługi urządzeń potencjalnie radioaktywnych,
  4. Ulubiony sweter, mam nadzieję, że wyraźnie widać, jak się świeci.


PS. Agencja Wywiadu podjęła współpracę z Piłatowem. Tylko sprząta.
PS.2 Od jakiegoś czasu ABW poszukuje rosyjskiego szpiega na terytorium RP, szczegóły nie są znane, nieoficjalnie wiadomo, że funkcjonariusze absolutnie nie mogą ustalić, kto to jest.