Nonsensopedia:Użytkownik miesiąca

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z N:UM)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

To głosowanie ma na celu wyłonić użytkownika, który swoim wkładem w danym/poprzednim miesiącu przyczynił się do rozwoju Nonsensopedii. Potencjalnymi powodami zgłaszania mogą być: Praca techniczna na Nonsie, aktywność na ostatnich zmianach czy też urozmaicanie Nonsensopedii nowymi artykułami.

  1. Dodawać kandydatury można do końca adekwatnego miesiąca, ich podsumowanie oraz głosowanie trwa dokładnie przez pierwszy tydzień następnego miesiąca, aby każdy mógł być zauważony i miał równe szanse. Głosowanie rozpoczyna się o północy czasu polskiego.
  2. Kandydują osoby mające minimum 100 edycji w przestrzeniach kreatywnych, głosują te, które spełniają powyższą zasadę, a także mają chociaż jedną kreatywną edycję w okresie 30 dni przed głosowaniem. Głosy nieuprawnionych osób mogą skreślać użytkownicy posiadający uprawnienia bałwanka lub wyższe.
  3. Zgłaszamy za dokonania z danego miesiąca z uzasadnieniem, opisem i jeśli się da, jakimiś diffami, póki co jednak nie głosujemy.
  4. Każdy ma jeden głos.
  5. Użytkownik otrzymuje tytuł użytkownika miesiąca, jeśli zagłosują za nim co najmniej trzy osoby.
  6. Kandydaci nie mogą głosować na siebie.
  7. Nie wolno zgłaszać siebie.
  8. Nie wolno zgłaszać pełnoprawnych adminów, bo mijałoby się to z celem głosowania.
  9. Zabrania się nominacji bez wartości merytorycznej (bo tak, bo nie ma nikogo innego, bo nie ma kogo wystawić przeciwko innemu kandydatowi) lub wymyślanych na siłę. Użytkownik zgłaszający takie kandydatury otrzymuje ostrzeżenie, w przypadku braku poprawy dostaje dożywotni zakaz czynnego udziału w głosowaniach na nooba i użytkownika miesiąca.

Szablon dla użytkowników miesiąca[edytuj kod]

Sposób użycia – {{userofmonth|x}}, gdzie w miejsce x wstawić miesiąc w dopełniaczu i rok.

Zobacz także: Archiwum użytkowników miesiąca