Edytujesz „Pierdołowatość”

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Uwaga: Nie jesteś zalogowany. Jeśli wykonasz jakąkolwiek zmianę, Twój adres IP będzie widoczny publicznie. Jeśli zalogujesz się lub utworzysz konto, Twoje zmiany zostaną przypisane do konta, wraz z innymi korzyściami.

Ta edycja może zostać anulowana. Porównaj ukazane poniżej różnice między wersjami, a następnie zapisz zmiany.

Aktualna wersja Twój tekst
Linia 3: Linia 3:


== Sposób wyznaczenia ==
== Sposób wyznaczenia ==
Pierdołowatość mierzy się w procentach w oparciu o dwa wskaźniki częściowe: niezależny od płci wskaźnik A i zależny od płci wskaźnik B, które są wyliczane z odpowiednich wskaźników podstawowych, wyznaczanych najczęściej w sposób doświadczalny poprzez odniesienie do odpowiedniego poziomu porównawczego, co oznacza, że teoretycznie wynik może być teoretycznie większy od 100%<ref>Ale wtedy mamy do czynienia wręcz z [[Marian Paździoch|mendą społeczną]]</ref>. Dokładniejszy sposób wyliczania wskaźnika definiuje norma PN-EN 666, w oparciu o którą został opracowany poniższy tekst.
Pierdołowatość mierzy się w procentach w oparciu o dwia wskaźniki częściowe: niezależny od płci wskaźnik A i zależny od płci wskaźnik B, które są wyliczane z odpowiednich wskaźników podstawowych, wyznaczanych najczęściej w sposób doświadczalny poprzez odniesienie do odpowiedniego poziomu porównawczego, co oznacza, że teoretycznie wynik może być teoretycznie większy od 100%<ref>Ale wtedy mamy do czynienia wręcz z [[Marian Paździoch|mendą społeczną]]</ref>. Dokładniejszy sposób wyliczania wskaźnika definiuje norma PN-EN 666, w oparciu o którą został opracowany poniższy tekst.


=== Dla obu płci ===
=== Dla obu płci ===
Cc-white.svg Wszystko, co napiszesz na Nonsensopedii, zgadzasz się udostępnić na licencji cc-by-sa-3.0 i poddać moderacji.
NIE UŻYWAJ BEZ POZWOLENIA MATERIAŁÓW OBJĘTYCH PRAWEM AUTORSKIM!
Anuluj Pomoc w edycji (otwiera się w nowym oknie)

Szablon użyty w tym artykule: