Edytujesz „Zawleczka”

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Uwaga: Nie jesteś zalogowany. Jeśli wykonasz jakąkolwiek zmianę, Twój adres IP będzie widoczny publicznie. Jeśli zalogujesz się lub utworzysz konto, Twoje zmiany zostaną przypisane do konta, wraz z innymi korzyściami.

Ta edycja może zostać anulowana. Porównaj ukazane poniżej różnice między wersjami, a następnie zapisz zmiany.

Aktualna wersja Twój tekst
Linia 2: Linia 2:
{{cytat|Jeśli to jest '''zawleczka''' to gdzie jest...?!|Zwyczajowy tekst po odnalezieniu '''zawleczki''' w lewej kieszeni kurtki}}
{{cytat|Jeśli to jest '''zawleczka''' to gdzie jest...?!|Zwyczajowy tekst po odnalezieniu '''zawleczki''' w lewej kieszeni kurtki}}


'''Zawleczka''' – mały drucik zakończony metalowym kółeczkiem, montowany w [[granat]]ach, [[gaśnica]]ch oraz butelkach z Tymbarkiem. Jego pociągnięcie może mieć rozmaite następstwa. Jeżeli pociągnie go twoja babcia, zyskasz trzy dni urlopu. Jeżeli ty sam go pociągniesz – będziesz miał urlop wiekuisty (w przypadku granatu) lub zostaniesz ochlapany sokiem jabłkowo-brzoskwiniowym (w przypadku Tymbarka).
'''Zawleczka''' – mały drucik zakończony metalowym kółeczkiem, montowany w [[granat]]ach oraz butelkach z [[Tymbark (napój)|Tymbarkiem]]. Jego pociągnięcie może mieć rozmaite następstwa. Jeżeli pociągnie go twoja babcia zyskasz trzy dni urlopu. Jeżeli ty sam go pociągniesz – będziesz miał urlop wiekuisty (w przypadku granatu) lub zostaniesz ochlapany sokiem jabłkowo-brzoskwiniowym (w przypadku Tymbarka).


== ciekawostki ==
Zawleczka sama w sobie może być bronią. Wrzucona do ust wroga potrafi doprowadzić do zadławienia lub niestrawności.
*zawleczka ma kółeczko
*otwieranie ją soczku tymbarka kończy się uczuciem ochłody lub mokrości
*zawleczka należy do ciągnięcia
*często kończy się ciekawym morałem(w przypadku Tymbarka)
*jej pociągniecie kończy się utratą kończyn(też w przypadku Tymbarka)



{{stub|woj}}

{{broń}}
{{stubwoj}}


[[Kategoria:Broń]]
[[Kategoria:Broń]]
Cc-white.svg Wszystko, co napiszesz na Nonsensopedii, zgadzasz się udostępnić na licencji cc-by-sa-3.0 i poddać moderacji.
NIE UŻYWAJ BEZ POZWOLENIA MATERIAŁÓW OBJĘTYCH PRAWEM AUTORSKIM!
Anuluj Pomoc w edycji (otwiera się w nowym oknie)

Szablony użyte w tym artykule: