Worek na kapcie: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Ale ze mnie lama, blankuję Nonsensopedię... Byłbym bardzo wdzięczny za otrzymanie bana)
Znacznik: nadużycie: blankowanie strony
Linia 1: Linia 1:
{{t|Worek na kapcie}} stworzenie hodowlane służące do przechowywania [[Buty|trampek]] z metką. Duże skupiska tych stworzeń można zaobserwować w okresach od września do czerwca w [[Szatnia|szatni]].

== Migracje ==
Stworzenia te często migrują. Zostają wyprowadzane przez swoich właścicieli zwykle w [[Kwiecień|kwietniu]] i grudniu.
Czasami przenoszone są przez obcych osobników bez wiedzy właściciela w inne miejsce.
Rzadkie okazy giną bezpowrotnie łącznie z zawartością.
Najwięcej worków na kapcie występuje w szkole podstawowej. Od gimnazjum wzwyż ich populacja maleje.

== Budowa ==
Zwierzęta te mają długi ogon łączący się z odbytem w dwóch miejscach. Worki na kapcie niczym [[Kameleon|kameleony]] potrafią wtapiać się w tłum. Mają wszystkie możliwe umaszczenia, od laleczek Barbie po proste, jednokolorowe. Mają bardzo krótkie futerko lub śliską skórę. Kształt ich ciała zmienia się pod wpływem ułożenia w nim posiłku. Odżywiają się obuwiem. Paszcza i odbyt są połączone w jeden otwór. Wytworzyły przez to jelito kalne i jelito przełykowe. Jelito kalne w godzinach popołudniowych wydala pokarm. Jelito przełykowe w godzinach porannych transportuje pokarm do jamy brzuchowej, która przechowuje pokarm, a następnie transportuje go do jelita kalnego. Do procesu konsumpcji potrzebna jest [[Człowiek|istota ludzka]]. Skutkiem ubocznym tego procesu jest nie wydalenie pokarmu poprzez rozerwanie jamy brzuchowej dzięki czemu, obuwie jest bardziej podatne na wszechobecne [[Kradzież|kradzieże]].

== Inne zastosowania ==
Jednym z wielu (dokładnie w pizdu do kwadratu) zastosowań worka na kapcie jest wykorzystanie go w celu samoobrony. Gdy jego trzewia nie pochłonęły jeszcze swej ulubionej, obuwniczej zawartości, jest to idealny materiał do ćwiczeń skrytobójstwa (myślicie że Agent 47 od razu używał metalowej linki?). W wariancie wypełnionym natomiast stanowi śmiercionośną broń miotaną bądź – po dresiarsku – niezastąpione narzędzie [[wpierdol]]u. Już w najdawniejszych wzmiankach o [[Wielcy Przedwieczni|Wielkich Przedwiecznych]] i początkach świata worek na kapcie odgrywał najważniejszą rolę Boskiego Oręża.

{{stub|szko}}

{{Szkoła}}

[[Kategoria:Oświata]]
[[Kategoria:Życie codzienne]]

Wersja z 12:42, 6 maj 2014