Adres IP: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
M (linki, standaryzacja, takie tam)
Linia 1: Linia 1:
'''IP''' (ang. aj pi) - Tajemniczy zbiór cyferek i kilku kropek, nikt nie zna ich przeznaczenia.
'''IP''' ([[Język angielski|ang.]] ''aj pi'') tajemniczy [[zbiór]] [[Liczba|cyferek]] i kilku kropek, nikt nie zna ich przeznaczenia.


W [[3000]] powołano grupę łamaczy szyfrów mającą za zadanie rozszyfrować co znaczą poszczególne cyfry w ciągu znaków. Po wielu miesiącach wytężonej pracy naukowcy doszli do wniosku, że cyfry te najprawdopodobniej zawierają tajemną wiedzę o [[trójkąt|trójkątach]], lecz to postawiło następne pytanie, jak rozszyfrować i przeczytać te wiadomości. Trudzili się z tym wiele lat, a fundusze przeznaczone na badania aj pi topniały z każdym dniem. Lecz wtedy jeden z naukowców wpadł na pomysł aby użyć starego, nieużywanego już od wieków wynalazku - [[wehikuł czasu|wehikułu czasu]] aby przenieść się tysiąc lat wstecz i prowadzić badania od nowa, z całą gotówką i wszelkimi odkryciami poczynionymi w 3000 roku.
W [[3000]] roku powołano grupę łamaczy szyfrów mającą za zadanie rozszyfrować co znaczą poszczególne cyfry w ciągu znaków. Po wielu miesiącach wytężonej pracy naukowcy doszli do wniosku, że cyfry te najprawdopodobniej zawierają tajemną wiedzę o [[trójkąt|trójkątach]], lecz to postawiło następne pytanie, jak rozszyfrować i przeczytać te wiadomości. Trudzili się z tym wiele lat, a fundusze przeznaczone na badania aj pi topniały z każdym dniem. Lecz wtedy jeden z naukowców wpadł na pomysł aby użyć starego, nieużywanego już od wieków wynalazku - [[wehikuł czasu|wehikułu czasu]] aby przenieść się tysiąc lat wstecz i prowadzić badania od nowa, z całą gotówką i wszelkimi odkryciami poczynionymi w 3000 roku.


W [[2000]] roku [[Duke Nukem]] postanowił wprowadzić numer IP do akceleratora cząsteczek Voodoo 6. To co zobaczył przeszło jego największe oczekiwania. Okazało się że gdy rozpędzi się numer IP do 66 m/s, na ułamek sekundy uzyskuje on kształt korendarbonukleoidalny by później zamienić się w [[teflon]].<br>
W [[2000]] roku roku [[Duke Nukem]] postanowił wprowadzić numer IP do akceleratora cząsteczek [[Voodoo]] 6. To co zobaczył przeszło jego największe oczekiwania. Okazało się że gdy rozpędzi się numer IP do ''66'' m/s, na ułamek sekundy uzyskuje on kształt korendarbonukleoidalny by później zamienić się w [[teflon]].<br>


Nazwał to teorią teflonową, która zakładała że wszystko jest zbudowane z czekolady.
Nazwał to teorią teflonową, która zakładała że wszystko jest zbudowane z czekolady.
Przełom w badaniu IP nastąpił gdy japoński naukowiec Katudo Subaru odkrył że IP to tak naprawdę [[Liczba Pi|liczba PI]] od tyłu.
Przełom w badaniu IP nastąpił gdy japoński naukowiec Katudo Subaru odkrył że IP to tak naprawdę [[Liczba Pi|liczba PI]] od tyłu.


Linia 12: Linia 13:
Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że każdy [[haker]] wie co to jest IP.
Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że każdy [[haker]] wie co to jest IP.


Nieoficjalnie również mówi się że IP jest wyznacznikiem IQ. Należy numer zdekodować w specjalny sposób co potrafi [[haker]] i odczytać. IP w sieciach [[DHCP]] jest nadawane automatycznie po sprawdzeniu jakie strony otwiera klient.
Nieoficjalnie również mówi się że IP jest wyznacznikiem [[IQ]]. Należy numer zdekodować w specjalny sposób co potrafi [[haker]] i odczytać. IP w sieciach [[DHCP]] jest nadawane automatycznie po sprawdzeniu jakie strony otwiera klient.
{{stubinf}}
{{stubinf}}

Wersja z 09:47, 14 wrz 2006

IP (ang. aj pi) – tajemniczy zbiór cyferek i kilku kropek, nikt nie zna ich przeznaczenia.

W 3000 roku powołano grupę łamaczy szyfrów mającą za zadanie rozszyfrować co znaczą poszczególne cyfry w ciągu znaków. Po wielu miesiącach wytężonej pracy naukowcy doszli do wniosku, że cyfry te najprawdopodobniej zawierają tajemną wiedzę o trójkątach, lecz to postawiło następne pytanie, jak rozszyfrować i przeczytać te wiadomości. Trudzili się z tym wiele lat, a fundusze przeznaczone na badania aj pi topniały z każdym dniem. Lecz wtedy jeden z naukowców wpadł na pomysł aby użyć starego, nieużywanego już od wieków wynalazku - wehikułu czasu aby przenieść się tysiąc lat wstecz i prowadzić badania od nowa, z całą gotówką i wszelkimi odkryciami poczynionymi w 3000 roku.

W 2000 roku roku Duke Nukem postanowił wprowadzić numer IP do akceleratora cząsteczek Voodoo 6. To co zobaczył przeszło jego największe oczekiwania. Okazało się że gdy rozpędzi się numer IP do 66 m/s, na ułamek sekundy uzyskuje on kształt korendarbonukleoidalny by później zamienić się w teflon.

Nazwał to teorią teflonową, która zakładała że wszystko jest zbudowane z czekolady.

Przełom w badaniu IP nastąpił gdy japoński naukowiec Katudo Subaru odkrył że IP to tak naprawdę liczba PI od tyłu.

Prace nad rozszyfrowaniem czym jest IP nadal trwają.

Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że każdy haker wie co to jest IP.

Nieoficjalnie również mówi się że IP jest wyznacznikiem IQ. Należy numer zdekodować w specjalny sposób co potrafi haker i odczytać. IP w sieciach DHCP jest nadawane automatycznie po sprawdzeniu jakie strony otwiera klient.

Szablon:Stubinf