Robert Makłowicz

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Smile.svg
Robert Makłowicz prezentuje swoje umjejętności wokalne.

Robert Makłowicz (właśc. Sir Robin McWovitch, ur. 12 sierpnia 1963 w Krakowie) – członek starego szkockiego rodu McWovitchów, chwilowo na emigracji w Krakowie[1].

Urodził się 12 sierpnia 1963 roku w Krakowie, czyli dość dawno temu, i od razu przyrządził sobie arcypyszną kaszkę mannę z malinami i whisky. Był to zarazem pierwszy odcinek Podróży Kulinarnych…

Pasjami uwielbia gotować przed kamerą i używać arcykwiecistego języka. Gdy akurat nie gotuje, niszczy na piśmie restauracje i bary.

Prawdopodobnie nie istnieje na ziemi taka forma życia, której nie zagraża usmażenie/ugotowanie/uduszenie/zamarynowanie przez Sir Robina. W przypadku wykrycia śladów życia na Marsie, McWovitch poleci tam z pierwszą ekspedycją, żeby od razu to ugotować, a przy okazji opowiedzieć parę naprędce wymyślonych arcyanegdot. Steve Irwin z Animal Planet mówił, że Robert potrafi ugotować nawet to, czego on boi się wziąć do ręki.

Życiowym osiągnięciem McWovitcha jest wspomniany już program Podróże kulinarne Roberta Makłowicza. W programie tym Sir Robin jeździł po całym świecie ze swoją arcywierną kuchenką gazową i gotował wszystko co mu tylko przynoszono. Swoimi wyrobami częstował później przypadkowych tubylców, których opinii nigdy nie poznamy, gdyż podejrzanie szybko znikali z kadru.

Ważną osobą w życiu Sir Robina był Niejaki Bikont, który pomagał mu w zbożnym dziele pisemnego niszczenia przybytków gastronomicznych.

Pana Roberta właśnie świerzbi ręka, bo właśnie usłyszał kogoś chwalącego restaurację Jana Pietrzaka

Fakty o Makłowiczu[edytuj • edytuj kod]

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

NonNews
Zobacz w NonNews temat:
Noncytaty
Zobacz cytaty:

Przypisy

  1. Wiele znaczącym jest fakt, iż szkocka rodzina wyemigrowała właśnie do Krakowa; czyżby zbieżność charakterów?