Życie

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Moje życie to bajka.

L.U.C o swoim życiu

Życie jest zbyt cenne, by je sobie pochopnie odbierać, poeto.

Demom o życiu elfa-poety

Życie, życie, jest nowelą NOBELON...

Ryszard Rynkowski o życiu

Cherish your life!

Pan Zagadka o życiu

Get a Life.

YouTube o życiu

Mnie tam na życiu nie zależy, ja mogę żyć i żyć.

Tadeusz Norek o życiu

Dzisiaj jest pierwszy dzień końca waszego życia.

Koleś z Postala o życiu

Życie jest jak gówno na kole, raz jesteś na górze raz na dole.

Pesymista o życiu

Życie jest jak srajtaśma, długie, szare i do dupy.

Kolejny pesymista o życiu

A skąd wiesz, że nie jesteś bohaterem jakieś opery pisanej przez osobę z innego wszechświata?

Niezidentyfikowana osoba o życiu

Moje życie jest bez sensu.

Emo o swoim życiu

Life Is Brutal And Full Of Zasadzkas And Sometimes Kopas W Dupas.

Życie samo o sobie

Życie jest kurewskie.

Peja o życiu

Życie mnie. Mnie!

Jan Izydor Sztaudynger o życiu
Słownik
Zobacz w słowniku:
życie

Życie – charakterystyczny dla materii organicznej ograniczony czasowo stan zachodzenia w organizmie zespołu procesów biochemicznych uzależnionych od dostarczania organizmowi energii.

W rzeczywistości nie ma czegoś takiego jak życie, istnieją tylko narodziny i śmierć, a cały proces pomiędzy nimi to po prostu długotrwałe umieranie. Można stąd łatwo wywnioskować, że życie trwa do usranej śmierci.

Dodatkowo można zauważyć, że istnieje życie po życiu. Jest to objęte tajemnicą, o której wiedzą wszyscy. Jest to wiadome, że w życiu po życiu wszyscy będziemy siedzieć na 4-literach i będziemy wciągać dym z marihuany. Oczywiście, ktoś może nie chcieć takiego życia, to zawsze można w końcu wykorzystywać inne używki.

Wielu filozofów próbowało rozbudować definicje życia do długości księgi. Niektórym nawet się to udało, ale że nikt nie czyta książek, już dawno o nich zapomniano. Jedną z najbardziej znanych i wciąż kultywowaną wizją życia jest Matrix. Teoria Matriksa została uznana za najbardziej prawdopodobną, zaraz po niej plasuje się chrześcijaństwo, a na trzecim stopniu podium stoi religia Dżedaj.

Życie może zastąpić także każda gra MMO, czego świetnym przykładem jest World of Warcraft.

Druga definicja życia to choroba śmiertelna, przenoszona drogą płciową. W 100% przypadków kończy się śmiercią. Jak dotąd nie ustalono dokładnego wieku umieralności na tę chorobę, dlatego zwyczajowo mówi się po prostu że życie trwa do usranej śmierci. Życie jest chorobą w pełni uleczalną. Od domowych metod (leczenie sznurem/żyletką) po skomplikowane zastrzyki, tabletki czy impulsy elektryczne (tzw. krzesło elektryczne). Ta choroba występuje w trzech stadiach: (zarażenie nazywamy zwyczajowo urodzeniem/narodzeniem).

  • Młodość – choroba w znikomym stopniu wpływa na rozwój
  • Dorosłość – choroba w zaawansowanym stadium. Występują mutacje które prowadzą do powstania opuchlizny w miejscach ramion, ud i często brzucha (tzw. mięśnie). Osoba coraz mniej przypomina zdrową.
  • Starość – choroba ustępuje. Objawy życia są coraz mniej zauważalne. Zazwyczaj znika też opuchlizna, a ciało kurczy się (nawet do wyjściowych rozmiarów). Potem następuje ozdrowienie. Osoba już nie cierpi na życie.

Znane są przypadki, w których jacyś ludzie starają się uleczyć innych np. przy użyciu noża czy broni palnej. W krajach rozwiniętych takich dobroczyńców czeka prestiżowe leczenie krzesłem elektrycznym, a ostatnio nawet przy pomocy zastrzyków. W krajach biedniejszych niestety nie ma pieniędzy na takie leczenie, więc się go nie stosuje. Zamiast tego możemy zostać w specjalnej poczekalni i poczekać, aż choroba sama przejdzie. Ten proces leczenia nazywamy dożywociem.

Ciekawostki[edytuj • edytuj kod]

  • Są nawet szczepionki przeciw życiu (tzw. aborcja), a także wiele lekarstw na życie (m.in. pistolety, noże, tabletki).
  • Przez 9 miesięcy od zarażenia, chory jest jedynie nosicielem. Dopiero później pojawiają się objawy.
  • Ponoć życie od początku chce cię zniszczyć, czeka tylko na właściwy moment.
  • Każde życie kończy się śmiercią, lecz żadna śmierć nie kończy się życiem.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]