Przesiadujesz na Discordzie? Teraz dzieli cię od naszej społeczności tylko jedno kliknięcie!

Wszechświat

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Kosmos należy do Nysy!

Ricky z serialu „Chłopaki z baraków” o kosmosie

Wszechświat – wszystko, co nas otacza. Wszechświatem dla mrówki jest kopiec, a dla Ruskadacza. Wszechświat postanowił, że przeważnie będzie pusty, aby nie kusić rekinów giełdowych. Jest starszy, niż trzydziestolatka dla dziesięciolatki. Jest zimniejszy niż obsługa w szpitalu w Łodzi.

Jak donosi Wikipedia – Wszechświat jest w kratkę

Jakie to ma znaczenie wobec ogromu wszechświata?

Wszechświat o tym artykule
NonNews
Zobacz w NonNews tematy:

Wszechświat składa się głównie z czarnych dziur, rozbłysków gamma, kosmitów, którzy porwali Elvisa, ciemnej materii, błękitnych olbrzymów, czerwonych karłów i różnej maści innego tałatajstwa, zresztą nic ciekawego, jak powiedziała Chylińska już wiem, że nic nie wiem. Nie wiadomo kiedy powstał, nie wiadomo czy powstał, po prostu jest jaki jest a jak obliczyli Rosjanie, gdyby całą objętość wszechświata (przy ciśnieniu 1013,25 hPa i temperaturze 293,15 K) uformować w rurkę o średnicy 1 cm, to jej długość byłaby taka, że ja pierdziele, a przypuszcza się nawet, że o kurka wodna.

Katomic.svg To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny fizyki. Jeżeli wiesz dlaczego elektrony w kablu poruszają się odwrotnie do przepływu prądu – rozbuduj go.